Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
hlídání - štěkání

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michalova_eva

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 7:04 pm    Předmět: hlídání - štěkání Citovat

Moje téměř dvouletá fenka celkem normálně hlídá, když jde kolem někdo příliš blízko u plotu upozorní štěkáním (baf,baf). Má však asi něco proti našemu sousedovi, který bydlí ob jeden dům do nás. Kdykoliv jí slyším štěkat zuřivým štěkotem, vím, že jde kolem on a nebo se jen chystá k odchodu z domu. Fenka je celá naježená a šílí - už to není baf, baf, ale sežeru tě.
Ptala jsem se ho zda jí něco provedl, tvrdí, že ne.
Na nikoho jiného takhle neštěká. Vypozorovala jsem, že na něj zběsile štěkají i ostatní hafani. Je to v pořádku? Mám se pokusit je nějak udobřit? Většinou ji jen odlákám a uklidím, ale jakmile ji pustím ven a soused jde kolem, začně znovu "zuřit".
Vloni na podzim se přiotrávila - někdo k nám hodil otrávené kočičí žrádlo. Myslím, že to nebylo namířeno na ni, ale na naši případně jinou kočku.
Je možné, že ví, kdo to tam hodil?
Prosím zkušenější hovíkáře o radu.
Děkuji Eva Míchalová
[/b]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

to žeon tvrdí že jim nic nedělá nemusí ještě znamenat že jim nikdy nic neudělal vono stačí jestli se psů bojí a má na ně třeba blbé keci aby je ty psi neměli rádi.
osobně bych to neřešila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cerny_martin

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Krásný den,

moje fenka má také vytipované lidi, ke kterým má stálou nedůvěru a štěká na ně a na zahradě po nich chňapá, aniž by chtěla ublížit, i když k nám chodí docela často - např. strýc nebo můj bratr, který určitě psům nikdy neublížil. Podle mne to je buď tím, že i psům stejně jako lidem jsou někteří na první pohled sympatičtí nebo nesympatičtí a proto se tak projevují. U bratra to může být spojeno i s tím, že je vášnivý včelař a možná to z něj cítí. Question

Martin Č.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: