Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Stanovisko Výboru klubu k věci SÍDLO Hovawart klubu ČR

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> stanovisko výboru Hwk ČR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webmaster
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 12:25 pm    Předmět: Stanovisko Výboru klubu k věci SÍDLO Hovawart klubu ČR Citovat

Stanovisko Výboru klubu k věci SÍDLO Hovawart klubu ČR ze dne 12.4.2007

Návrh změny sídla klubu na adresu uvedenou v platném Organizačním řádu - Hana Jemelková, Kozlovice 10, 750 02 - byl předložen Ing. Novákem na členské schůzi dne 12.07.2002 v Libeři a jednomyslně přijat všemi přítomnými členy, včetně Hany Jemelkové.
Před členskou schůzí konanou dne 02.09.2006 v Protivanově navrhla zrušení sídla klubu na této adrese sama Hana Jemelková. Bohužel bod "změna sídla klubu" nebyl Výborem klubu (dále jen VK) zařazen do programu schůze a proto o něm nebylo možné jednat a hlasovat.
Zároveň nebyl předložen návrh na sídlo nové. Počátkem ledna letošního roku byla prostřednictvím diskusního fóra a návštěvní knihy klubových stránek pisatelem s přezdívkou SJ oslovena Předsedkyně VK. Příspěvek vyjadřoval nesouhlas s uváděním sídla klubu na již zmiňované adrese.

Text z návštěvní knihy:
Paní Černá,
Jelikož nemám s HW smluvně a ani jinak vyřešené sídlo klubu a vy to zatím neřešíte,tak vám navrhuji:Uzavření smlouvy,že mi uhradíte veškeré náklady,které mi vzniknou tím,že je sídlo klubu na mé adrese.Tuto smlouvu chci uzavřít s vámi jako soukromou osobou.Soukromou osobou proto,že je podána žaloba na výsledek voleb a podpis vás jako předsedkyně je do rozhodnutí soudu pro mě bezcený.Těším se na vaši odpověď
SJ
Adresa sídla klubu je na mé adrese proti mé vůli.Tuto adresu může změnit valná hromada,ktrerá tak měla podle řádů toto projednat,neučinila tak.Teď jsou dvě možnosti.Buď zašlu žádost na zrušení sídla klubu na Ministerstvo vnitra,které mi musí vyhovět,protože sídlo klubu nemá žádnou souvislost s klubem.Poškodil bych tímto krokem všechny protože zrušením sídla klubu by váš klub zanikl.Proto nabízím dohodu,že než budete moci toto sídlo změnit.Proč se soukromou osobou.Je to jednoduché,protože označil by soud vaše volby neplatnými podpis paní Černé jako předsedkyně klubu by byl neplatný a tudíž i smlouva mezi mnou a klubem.Tato smlouva je pro mě pojistkou,předpokládám,že
žádné náklady mít nebudu,ale chci být jištěn.NV zatím nekomunikuje tak doufám,že už začne něco dělat.

Předsedkyně VK zaslala na zmiňovanou adresu doporučený dopis, ve kterém majitele nemovitosti ubezpečila, že doručování klubové korespondence se již konat nebude. Za tímto účelem bylo s pobočkou České pošty v Přerově dohodnuto zasílání veškeré korespondence na
dočasně zřízený P.O.Box v Unhošti. Pan SJ - Stanislav Jemelka - převzetí dopisu příspěvkem v diskusním fóru potvrdil.

SJ 11. 1. 2007 08:36
Paní Černá,
nepochopil jsem obsah vašeho dopisu,popisujete v něm to co jsem vám napsal zde,jestli budem řešit kdo za to může-to je mi celkem jedno.Že nemá klub žádnou smlouvu nemusíte čekat na předání agendy žádná nikdy nebyla.Dal jsem vám jasný návrh.Mám rád jednání na rovinu a ne
vymlouvání a dopisování o ničem .Myslím,že je to hlavně ve vašem zájmu.Další mé údaje o mě (email, telefon) vám dávat nebudu,to jsem zde také psal a pokud chcete abych vám odepsal písemně tak už mi vznikají náklady asi 200Kč za dopis. Na konkrétní jednání čekám do konce týdne,pak se podle toho zařídím.

Telefonicky bylo kontaktováno Ministerstvo vnitra (dále jen MV). Pan Jemelka zaslal na MV podání ve kterém uvádí, že o.s. Hovawart klub ČR neoprávněně užívá jako své sídlo soukromou adresu rodinného domu jehož je majitelem. MV na podání zareagovalo dopisem doručeným dne 8.3.2007 předsedkyni VK. Vyjádření v duchu - změnu nelze provést bez
rozhodnutí nejvyššího orgánu klubu - členské schůze, o změně bude Ministerstvo neprodleně informováno - bylo odesláno ve lhůtě stanovené MV.
K dodatečnému předání dokumentace a majetku klubu bývalým předsedou Výboru i přes urgence nedošlo. Výbor klubu se oprávněně domnívá, že písemná nájemní smlouva nikdy neexistovala a je povinen svolat schůzi členů klubu za účelem změny sídla klubu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> stanovisko výboru Hwk ČR Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: