Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Stránky nové

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:06 pm    Předmět: Stránky nové Citovat

Mohu mít skromný dotaz kdo psal úvody ke zkušebním řádům v sekci výcvik? A zda pan Pečený je ještě členem revizní komise či nikoliv?
Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

teda nevím kdo to psal ale je to docela výstižné a docela se mi to líbí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cela_alena

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Po přečtení sekce výcvik by mě taky velmi zajímalo, kdo tenhle článek psal a proč tam není kdo to psal?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
cela_alena

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ještě k tomu článku, Moje představa by byla napsat něco motivujícího jak pro budoucího majetele hovíka, tak pro začátečníka a povzbudit hlavně ,aby s hovíkem začali cvičit, aby v pracovní třídě bylo víc psů a aby jsme ukázali i ostatním plemenům, že hovawart na to má, být dobrý ve výcviku.
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

Myslím,že je to napsané dobře.Pokud se potřebuje někdo namotivovat,tak určitě ne doma u počítače.Je snad lepší,aby se potencionální zájemce o výcvik HW podíval přímo na cvičáku jak se s nima cvičí.
cela_alena

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Když to berete takhle, tak potom vlastně nepotřebujeme žádný stránky Very Happy . Internet přece slouží jako zdroj informací a záleží na každým jaký zdroj použije.
A když už se tahle sekce vytvořila, tak si myslím, že pracovní plemeno by si zasloužilo něco jiného. Vyzdvihnout některé vlastnosti hovawartů. Vysvětlit např. co je to kořistnický pud jak jej rozvíjet. Dát tam nějakou fotku šikovnýho hovíka třeba jak nese aport, skok přes překážku s aportem nebo kousnutí do rukávu. Víc se tam rozepsat o záchranařině uvést příklad naší nejšikovnější záchranářky Kesidy. Prostě lidem říct, že se jedná o pracovní plemeno a ne jenom o gaučáka nebo hlídače na zahradě. Moje představa je napsat, že je to PRACOVNÍ PLEMENO!!!
A nebo není? Doufám, že je a bude.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

no já myslím že tohle je určitě dobrý nápad a stlo by za to kdyby někdo slhově schopný napsal zajímavé a pouavé články- myslím že jejich zveřejnění bude jen kprospěchu a mohli by se zveřejnovat i ve zpravodajích.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:29 pm    Předmět: Re: Stránky nové Citovat

vlkova_ivana napsal:
Mohu mít skromný dotaz kdo psal úvody ke zkušebním řádům v sekci výcvik? A zda pan Pečený je ještě členem revizní komise či nikoliv?
Děkuji

Aby nezapadly mé otázky Wink
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:49 am    Předmět: Citovat

Nejdříve musím upozornit, že pod jménem Anna B. píše starší B. - Blanka.omlouvám se, nemohu najít heslo.
Uvod do sekce výcvik jsem tvořila já a předala Tereze Kejvalové , Terezka upravila a doplnila . Takže děvčata vzhůru do kritiky, můžete nás "proprat".
k RK- Mirek Pečený podal rezignaci na poslední schůzi revizní komise, zápis z této schůze byl odeslán předsedkyni ke zveřejnění.
Hezký den,
Blanka Brázdová
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 7:02 am    Předmět: Citovat

brazdova_anna napsal:
Nejdříve musím upozornit, že pod jménem Anna B. píše starší B. - Blanka.omlouvám se, nemohu najít heslo.
Uvod do sekce výcvik jsem tvořila já a předala Tereze Kejvalové , Terezka upravila a doplnila . Takže děvčata vzhůru do kritiky, můžete nás "proprat".
k RK- Mirek Pečený podal rezignaci na poslední schůzi revizní komise, zápis z této schůze byl odeslán předsedkyni ke zveřejnění.
Hezký den,
Blanka Brázdová

Děkuji za otázky na mé odpovědi.
V sekci výcvik napíšu jen, že jsem velmi překvapená Shocked
jemelkova_hana

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

brazdova_anna napsal:
Hezký den,
Blanka Brázdová

Blanko,
úvod k výcviku je podle mě vhodný tak na stránky typu "hoviportál", ne na oficiální klubové stránky pracovního plemene Sad
Docela mě proto překvapilo, že jsi byla spolutvůrce ...
valentova_martina

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Jen jeden dotaz, zda nejsou k mání jiné fotky? Tyhle jsou dost viditelné na hovitortále. Mám na mysli Hexu a prcky. Také se pripojuji k cerné variante hovawarta. OMLOUVÁM se nefungují mi hácky.
Martina Valentová
heranova_dana

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:05 am    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Vybrala jsem tyto fotografie z důvodů, které jsem již uvedla v jiné části diskuse. Hexa je velmi pěkná fena a upřímně řečeno si ani neuvědomuji, že se někde na hoviportále tato fotografie také vyskytuje, i když možné to je - patrně ho máte lépe pročtený, než já. Chceme-li hezkou fotografii, je poměrně velká pravděpodobnost, že se s ní již majitel psa či feny někde na internetu pochlubil a není to podle mého názoru důvod, proč by nemohla být využita v hlavičce klubového webu. Ostatně - jak jinak, než na internetu, jsem měla vhodné fotografie hledat. Otázka černého hovawarta byla již vyřešena a škála fotografií v hlavičce bude v budoucnu širší.
Přeji hezký den.

P. S. pro přepnutí na českou klávesnici zkuste Alt +Shift.
houskova_katerina

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

Paní Valentová, fotka "prcků" je moje a je prezentována pouze na mých webových stránkách, na hoviportálu se nevyskytuje. Nepředpokládám, že by jí někdo bez mého souhlasu zveřejnil, nicméně pokud se tak stalo, budu velice ráda, když mi napíšete, kde jste jí viděla. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: