Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Seznam plemeniku

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peclova_jana

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:16 pm    Předmět: Seznam plemeniku Citovat

Prosim,kdy bude opraven seznam plemeniku,aktualně využitelnych v chovu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heranova_dana

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
můžete to prosím blíže specifikovat? Pokud se jedná o úpravu bonitačních kódů v souvislosti s použitím neschválených kódů, o kterém se zde na fóru diskutovalo, tak sděluji, že ohledně této věci nemám žádné instrukce, které by mi říkaly, co a jak upravit. Jinak plemeníci z poslední bonitace jsou již nějaký čas do seznamu přidáni, takže z mého pohledu v seznamu nejsou žádné "nevyřízené resty".
Dana Heráňová, webmaster
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Předem zdravím,
Dana je v tom nevinně - nemůže tušit, že 30.6.2007 zbonitoval ještě jeden pes, který musel doplnit údaje k veterinárnímu osvědčení, jenž předložil při bonitaci. BK rozhodla, že bude zařazen mezi plemeníky až po doložení požadovaných údajů a tak se také stalo. Majitel plemeníka vše řádně doložil a bude zařazen. Jen nemám zatím k dispozici foto psa. Seznam plemeníků, kteří se zúčastnili svodu bude součástí Zpravodaje. Ještě se mrknu, zda v přehledu plemeníků nic zásadního nechybí. Také zkoušky a výstavní úspěchy budou postupně aktualizovány.
Momentálně musím upřednostnit vyřízení několika krycích listů tak, aby majitelé fen byli v klidu a nemysleli si, že jsem na ně zapomněla. Wink
Pokud v seznamu plemeníků naleznete nějaké zásadní nesrovnalosti, bez váhání se na mě obraťte.
peclova_jana

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:43 am    Předmět: seznam plemeniku Citovat

V době, kdy jsem tuto připomínku dávala na web, nebyly doplněny svody z Milovic. U těchto psů jsem nenašla obnovený svod po 2 letech:
Art ze Starého Dvora - svod 1.10.2005
Avram Gutta Fortunae - svod 1.10.2005
Leo Královské Zátiší - 2.10.2005
Amor z Čížovské - 24.9.2005
Děkuji Vám i Aleně Otrubové za odpověď
Jana Peclová
heranova_dana

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
jen malá upřesňující poznámka, onoho 29. 10. už noví plemeníci z Milovic na webu stoprocentně byli, přesné datum, kdy jsem je tam dávala, nevím, ale vím, že 28. 10. jsem do seznamu odkazovala z návštěvní knihy od Coddýska Gora Monte na jeho záznam - a on byl jedním z bonitovaných. Co nebylo, byla data svodu u již zavedených plemeníků, tyto údaje jsem neměla k dispozici. Na Vámi uvedené 4 psy se zeptám HPCH.
Díky a hezký den.
Dana Heráňová, webmaster
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Přeji dobrý večer,
Jano Plemeníci u kterých jsi se dmonívala, že nebylo aktualizováno datum svodu, se v letošním roce svodu opravdu nezúčastnili, takže datum absolvovaného svodu plemeníků je správné.
Systém je nastaven tak, že plemeník zůstává ještě nějakou dobu mezi aktuálními plemeníky. Po této lhůtě je automaticky odsunut do archivu.

Co se týká možnosti využití plemeníků, tak zopakuji info ze Zpravodaje. Plemeník může být vypsán do KL v době, kdy splňuje všechny podmínky chovnosti stanovené klubem, včetně splněného svodu plemeníků ne staršího 2 let. KL má platnost 4 měsíce. Pro možnost využití plemeníka je závazný jeho věk a datum posledního svodu.
peclova_jana

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Diky vam obema za odpoved.Jana
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: