Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Plná moc

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cely_erik

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:18 pm    Předmět: Plná moc Citovat

Dobrý den, mám prosbu, když už klub akceptuje plné moci k zastoupení na členské schůzi, pak žádám o zveřejnění vzoru takovéto plné moci, aby se předešlo případným nejasnostem při prezenci. Díky předem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:31 pm    Předmět: Re: Plná moc Citovat

cely_erik napsal:
Dobrý den, mám prosbu, když už klub akceptuje plné moci k zastoupení na členské schůzi, pak žádám o zveřejnění vzoru takovéto plné moci, aby se předešlo případným nejasnostem při prezenci. Díky předem.

Pane Eriku Celý, vždyť máte vzor plné moci na divizních stránkách ... Navíc zastoupení zplnomocněním není specialitou Hovawart Klubu ČR ale zcela běžným právním úkonem jež upravuje Občanský zákoník. Zkuste tam nakouknout.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cely_erik

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 9:20 pm    Předmět: Re: Plná moc Citovat

tuzarova_miloslava napsal:
cely_erik napsal:

Pane Eriku Celý, vždyť máte vzor plné moci na divizních stránkách ... Navíc zastoupení zplnomocněním není specialitou Hovawart Klubu ČR ale zcela běžným právním úkonem jež upravuje Občanský zákoník. Zkuste tam nakouknout.....

K předchozí schůzi byl vzor zveřejněn, takže v tom nevidím problém, důvody, proč vznáším tuto prosbu, jsem popsal.
Jinak je legrační, že odpovídáte prakticky na všechny mé příspěvky... Laughing Laughing Laughing to jsou ale sympatie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 7:15 am    Předmět: Re: Plná moc Citovat

cely_erik napsal:

Přikláním se k prosbě o zveřejnění. Zároveň odpovídám paní Tuzarové, že vím že z OZ může být zastoupení v podobě plné moci. Ovšem nerada bych ,aby mne pan Továrek uťal, že mám špatnou plnou moc. Wink Budu ráda za zveřejnění také, když mohla být připravena a obesílána členům před rokem, může být letos zveřejněna na klubovkách Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 6:12 am    Předmět: Citovat

Přeji dobrý den,
nevím, zda již zaslala formulář plné moci ke zveřejnění Andrea Černá, dotazovat se jí tyto dny nebudu, protože avizovala svou nepřítomnost z důvodu školení. Pokud tuto nemá Dana Heráňová k dispozici, tak jí zašlu aktualizovanou plnou moc z Protivanova. Snad ji mám v počítači uloženou. Měla by být dostatečná již vzhledem k tomu, že byla součástí dokumentace v soudním sporu; soud naprosto nic nenamítal a uznal plné moci platnými. Takže slibuji, kouknu na to a o víkendu pošlu ke zveřejnění.
Souhlasím s tím a rozhodně s tímto jako Výbor počítáme, že členům klubu bude nabídnut formulář ke stažení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beranova_iva

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 7:33 am    Předmět: Plná moc Citovat

Zdravím,
mám dotaz k textu plné moci - je tam tato věta:
"Zmocněnec je oprávněn ve stejném rozsahu zplnomocnit třetí osobu."
Znamená to, že někdo udělí někomu plnou moc a ten následně může bez vědomí toho původního zmocnitele předat tuto plnou moc někomu dalšímu... to nějak nechápu, a jak ten následující prokáže právo s ní nakládat - bude mít plnou moc na plnou moc? Proč to tam vůbec je ???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: