Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Volby 1.3.2008

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beranova_iva

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 9:55 am    Předmět: Volby 1.3.2008 Citovat

Zdravím všechny.
tak se nám překulil další rok, všichni už asi zase naplno pracujeme, tak si myslím, že je vhodná doba se zeptat, zda je něco nového ohledně voleb do výboru klubu. Zda se již přihlásili nebo byli osloveni nějací kandidáti, příp. kdy budou jejich "kandidátky" zveřejněny apod. Vzhledem k tomu, že volby mají být zhruba za měsíc a půl to snad není tak předčasný dotaz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
weidnerova_michaela

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 1:18 am    Předmět: Citovat

Dobrý večer nebo spíš dobré ráno Ivo,
omlouvám se, že budu stručná, ale už jsem v tuhle hodinu unavená.
Právě finalizuji letošní 1. číslo Zpravodaje, kde bude zveřejněna i výzva pro kandidáty do voleb. Vizitky jednotlivých kandidátů, které si sestaví každý dle svého uvážení sám, budou zveřejněny na klubovém webu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beranova_iva

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Mám zase otravný dotaz - volby se blíží... kandiduje do nich vůbec někdo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 10:28 pm    Předmět: Právo účasti na ČS Citovat

Dobrý den,
ráda bych upozornila na drobný překlep v pozvánce - zúčastnit se schůze může každý, nejen člen klubu, ale jen jako host.
Pouze člen klubu může ale hlasovat atd.
beranova_iva

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Tak já ještě jednou, už mě opravdu docela zaráží, že je takové ticho po pěšině ohledně schůze a voleb, vždyť už skoro za 14 dní, bychom měli volit nový výbor klubu. Možná jsem jen takový zabedněnec, že jsem nepochopila tuto taktiku tajemného mlčení a jinak všichni všechno ví, ale nerada bych jela v den "D" 300 km tam, zjistila, že se nás tam sešlo 30 a kandidáti žádní, dala si kafe a jela zase 300 km zpátky. Může k tomu někdo, kdokoliv, kdo ví víc než já něco říct. Děkuji Very Happy
cela_alena

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
taky stále čekám, když pak si dáme kafe spolu Very Happy Very Happy
lyckova_barbora

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k žádost Ivy - může někdo sdělit kdy, příp. zda vůbec, budou zveřejněni kandidáti do výboru???
weidnerova_michaela

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den všem,
dovoluji si sem překopírovat informaci ohledně voleb (výňatek), která byla otištěna v posledním Zpravodaji a je i součástí tohoto webu:

...... Uchazečům o tyto funkce, kteří se přihlásí jednatelce klubu Tereze Kejvalové (kejvalova@hovawart.cz) nejméně týden před konáním voleb, bude na klubovém webu zveřejněna "vizitka", která bude obsahovat údaje o uchazeči, které si sám zvolí (v maximálním rozsahu jedné strany A4). Návrhy na kandidáty mohou být podány i v průběhu členské schůze....

Myslím, že termín jsme ještě neprošvihli. Předpokládám, že Tereza Kejvalová průběžně shromažďuje došlé kandidátky a včas nechá vše zveřejnit na webu. Prosím, ještě vydržte!
kejvalova_tereza

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Tentokrát není chyba na straně výboru. Žádná oficiální kandidátka mi zatím nedorazila. Bohužel...
beranova_iva

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Terezo i ostatní, já jsem to nemyslela tak, že snad je nějaká chyba na straně výboru, i termín zveřejnění nevypršel, vím, ale teď jsi vlastně odpověděla na to podstatné, že jsi nepřijala doposud žádnou !!! kandidátku. Což si myslím, že je docela znepokojivé, možná, že kandidáti opravdu z nějakých důvodů čekají na poslední možný termín, ale jestli tomu tak není, a skutečně nikdo nemíní do toho jít, co se stane dál ...
To není konkrétně otázka na tebe či na současný výbor, spíše námět k diskuzi.
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Upřímně se vůbec nedivím, že nikdo nekandiduje, neb kdo by se do tohoto stavu hrnul?

V současné době zbyli tuším již jen čtyři členové výboru, ostatní to více či méně čestně vzdali.

A když se to tak vezme... člen výboru investuje spoustu svého soukromého času povinnostem plynoucím ze své funkce, pokud dělá dobře svou práci ve výboru tak je ticho a klid, ale když se nedejbože něco nepovede tak je pranýřován a veřejně nepřiměřeně kritizován. A že se vždycky něco najde, neb i pitominka se dá nafouknout do obřích rozměrů.
Myslím, že po těchto zkušenostech si to i člověk s velkou chutí udělat něco pro klub rozmyslí...

Není o co stát....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: