Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
hovawart v nouzi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Takže mám ještě nějaký informace ke kryštofovi přímo od pracovníku utulku- Jeto vlemi aktivní pes. trochu nevychovaný a nemá rád ostatní psi. jiank je prýv pohodě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz, moc jsem to z toho nepochopila, zda ten pes je utracen, či je v nějakém útulku k dispozici?

pecenkova_iva napsal:
Snažme se ať takhle nedopadne více psů natož pak našich milovaných hovawartů!

Když láska přinese neštěstí
01.02.2008 20:15

Zdravím, je to přesně 2 dny (29.1.2008), když náš pes 2 a půl roku, kterého jsme měli od 3 týdnů napadl a strašlivě pokousal mého muže. Je to zážitek na celý život následně utracení je také hrůza. Strašně ráda bych se podělila se začínající rodinou, která si chce pořídilit pejska a myslí si, že jen s láskou se dá psa vychovat. Psa rasa Hovaward jsem nechtěla hned utratit jeli jsme do útulku hledat pomoc a radu vyděšená a vynervovaná jsem stála před veterinářkou z útulku, která na mě řvala, že jsme to zavinili mi, že jme zkazili psa a je ji líto psa, né nás. V té chvíli mi opravdu tohle neprofesionální řešení nepomohlo. Všichni tu píšete o kamarádství jak je všechno fajn, ale ani náznak, že i psi se můžou zvrtnou a neštěstí, bolest následně smutek a pak zas naděje, aby velmi hnisající ruka a prsty vydrželi to se nikde ve stránkách o psech nedočtete.

S úctou a bez zášti LS.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

jestli jsem to pochopila dobře,tak majitelka psa dává za vinu tomu psovi,že pokousal manžela?Ta veterinářka jí to řekla dobře a taky bych se ráda dozvěděla jak to dopadlo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

bohužel jak to dopadlo nevím sama to mám zprostředkovaně pokusím se zjistit- bohužel vím že toto enní vyjímka a stává se to poměrně často :-/
srbecka_kamila

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

truneckova_ivana napsal:
jestli jsem to pochopila dobře,tak majitelka psa dává za vinu tomu psovi,že pokousal manžela?Ta veterinářka jí to řekla dobře a taky bych se ráda dozvěděla jak to dopadlo!

... nevěřím, že pes pana manžela pokousal "jen tak"... souhlasím, že veterinářka měla pravdu! Z jakého fóra nebo webovýchch stránek byl příspěvek převzat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

ahojky už jsme dopátralaodkud příspěvek byl http://www.pejsek.cz/index.php článek Když láska přinese neštěstí. nejhorší an to všemje že se to děje dnes a denně znám několik hovíku kteří takzvaně utekli hrobníkovy z lopaty. a ještě víc znám dalších ruzných plemen kteří neznalost svejch pánečků odnesli životem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: