Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Výsledky soutěže

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:37 pm    Předmět: Výsledky soutěže Citovat

Ahojte, já budu tady bojovat opět za konkurenci Very Happy
pan Pospíšil tam nemá, že je vícemistr světa HW v IPO- FH uvedeno v závodech.
Taky jsem se chtěla zeptat jestli tento úspěch byl oznámen klubem na ČKS:-X, kvůli dotacím na příští rok a hlavně je to reklama jak hrom. Wink Tak proč to nevykřičet, když jiná plemena to tam mají Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lyckova_barbora

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se se souvisejícím dotazem: proč není MR HWK ČR 2008 uvedeno v plánu kynologických akcí na webu ČKS? Doufám, že jsem to tam nepřehlédla...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejvalova_tereza

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:47 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Vaše obhajoba konkurence je obdivuhodná Very Happy Wink
Body za MS má pan Pospíšil započítány ve zkoušce IPO-FH, protože právě na něm ji složil. Při vyplňování jsem postupovala podle přihlášky, kde se druhým místem pan Pospíšil nechlubil (tím neříkám, že o tom nevím Cool ) Takže bodíků je správný počet, ale máte pravdu, uvedené to tam být mělo, kdyby se náhodou našel někdo, koho tato informace ještě minula.

Nevím, jestli tato informace může mít nějaký vliv na dotace z ČKS, proto se raději dotážu.

Co se týká mistrovství: mistrovství bylo doteď vedeno jako interní klubová soutěž, tudíž se nikde nehlásilo. Pokud by byl zájem to změnit, museli bychom žádat ČKS o nominaci rozhodčího a figuranta (nemohli bychom si vybrat).
Navíc je zde fakt, že se soutěží i v záchranářských disciplínách, které nejsou na ČKS nijak vázány a u kterých zařídit zařazení do oficiálního kalendáře akcí je zhola nemožné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

On se za to snad pan Pospíšil stydí Very Happy Very Happy Jen mu to tam připište Very Happy

Jinak k věci s ČKS.
Úspěch jako měl pan Pospíšil se měl okamžitě nahlásit na ČKS, protože je to reklama nejen HW klubu, ale především české kynologii.
Co se týká dotací - dotace se žádají na sportovní kynologické akce jako je MR a MS, myslím si, že pro rok 2008 to tedy HW klubu opět prošvihl. Confused
Pan Pospíšil mohl dostat ocenění i od ČKS - "čestné uznání za vzornou reprezentaci" např., dělají to tak u jiných plemen , mohl to tedy být i pan Pospíšil. Smutné je, že ani "propagační referent" nefungoval tak jak měl, neb žádný článek v kynologických časopisech nevyšel a malinkaté upozornění ve zpravodaji si myslím je dost nepostačující, dle mého měl být článek o tom to 1. úspěchu ČR alespoň na 2 strany s rozhovorem a fotografiemi. Crying or Very sad A již vůbec nechápu, že klub toto na ČKS vůbec nenahlásil, přesto že ČKS k tomu vyzývalo, aby všichni dohlásili úspěchy české kynologie.

Co se týká MR v plánu akcí ČKS - prosím jaký je problém v tom, že ČKS nadeleguje rozhodčího a nadeleguje figuranta na obrany???? Však je to MR Idea
Když to vezmete oficiálně - toto dosavadní mistrovství republiky není vlastně vůbec mistrovství republiky - nebylo by tedy lepší nazvat to spíše klubovým závodem Rolling Eyes ?
kejvalova_tereza

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem za to, že dotace se poskytují pouze na pořádání akcí jako je MS nikoliv na účast jednotlivců Question Brzy budu mít oficiální odpověď, tak budu chytřejší.
O výzvě z ČKS nevím, INFO z roku 2007 mám pouze to poslední, předchozí čísla chodili předsedkyni, která byla kontaktní osobou.

Mistrovství nikdy nebylo prezentováno jako mistrovství republiky, ale jako Mistrovství Hovawart klubu. Pro mě rozhodně není problém, nahlásit akci oficiálně na ČKS a zažádat o delegaci.
Výhodu toho, že si můžeme vybrat figuranta jsem spatřovala v možnosti domluvy tréninku před akcí. Je to sice mistrovství, ale podle mě je třeba brát v úvahu celkovou úroveň výcviku v klubu. Účastníků zatím nikdy nebylo závratné množství, tak aby byli vůbec nějací. Confused
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

kejvalova_tereza napsal:
Měla jsem za to, že dotace se poskytují pouze na pořádání akcí jako je MS nikoliv na účast jednotlivců Question Brzy budu mít oficiální odpověď, tak budu chytřejší.
O výzvě z ČKS nevím, INFO z roku 2007 mám pouze to poslední, předchozí čísla chodili předsedkyni, která byla kontaktní osobou.

Mistrovství nikdy nebylo prezentováno jako mistrovství republiky, ale jako Mistrovství Hovawart klubu. Pro mě rozhodně není problém, nahlásit akci oficiálně na ČKS a zažádat o delegaci.
Výhodu toho, že si můžeme vybrat figuranta jsem spatřovala v možnosti domluvy tréninku před akcí. Je to sice mistrovství, ale podle mě je třeba brát v úvahu celkovou úroveň výcviku v klubu. Účastníků zatím nikdy nebylo závratné množství, tak aby byli vůbec nějací. Confused

Dotace se poskytují pro kluby na sportovní akce Wink A úspěch pana Pospíšila bych k tomu mohl napomoci. Wink Ono jak člověk instituce neuhání tak nic dobrovolně nedají Very Happy

Jo tak to se omlouvám já všude četla MR , čtu co není, potřebuji dovolenou Very Happy Tak v tom případě chápu Very Happy
pospisil_miroslav

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
potvrzuji to co uvádí paní Kejvalová. Na přihlášce mi šlo o bodíky a tak bylo jedno jestli uvedu zkoušku nebo závod. Napsal jsem zkoušku.
Na výsledkové listině by ale mohl být závod uveden. Pokud to není problém tak to prosím doplňte. Body to nezmění.

Děkuji "konkurenci" za celoroční propagaci našich úspěchů a těším se na společné foto na "bedně vítězů" v Kroměříži. Very Happy

Mirek Pospíšil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: