Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Funkčnost výboru HwK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peclova_jana

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Musím připomenout že už léta tvrdím , že bych se nikdy neodvolávala proti vyhodnocení DKK MVDr.Ekrem,ale proti tomu,kdo snímek zhotovuje!Ale předpis je odvolání se proti vyhodnocovateli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Proti tomu kdo snímek zhotovuje, máte možnost se odvolat okamžitě při vyvolání snímku, neb musíte souhlasit s jeho odesláním.
Jakmile jednou souhlasíte, tak návratná cesta není. Sad
V tomto směru mi opravdu velmi pomohla přednáška pana doktora Melouna, který podrobně popsal jak pes musí být nafocený a jak snímek musí vypadat Wink
nevím jestli by byl ochotný udělat tuto přednášku i pro jiné plemeno, protože jeho srdcové je NO Wink Ale za optání klub nic nedá Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že ani dnes nebyly na adresu slečny Sianu doručeny přístupové údaje do této diskuze, prosím o poskytnutí kopie podacího lístku pro reklamaci u České Pošty. Případně vyřízení této reklamace za strany Klubu.

Přístupové údaje, dle informací, měly být odeslány v pondělí 11.2.2008 dosud však nic nedorazilo ....

Kopii podacího lístku prosím zašlete na e-mail : SulinkaSianu@seznam.cz nebo a poštovní adresu.

Předem moc děkuji.
weidnerova_michaela

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:26 pm    Předmět: Citovat

Upozorním Pavlu Sobotkovou na tuto zprávu.
sobotkova_pavla

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 6:56 pm    Předmět: Doručení hesla novým členům Citovat

Paní Sianu se mi může ozvat na mail, který je uveden v adresáři klubu. Novým členům jsou zasílány poslední výtisky Zpravodaje zároveň s heslem do DF. Tak jako všechna hesla loni i tyto zásilky nejsou zasílány doporučeně, takže podací lístek přímo na paní Sianu nepředložím. Nebyla obesílána jen ona, podle přihlášení nových členů do DF to statním v pořádku dorazilo. Pokud paní Sianu bude mít zájem, velmi ráda ji hesla zašlu opět. Bohužel za Českou poštu ručit nemohu a doporučeně by to byl pro klub drahý výdaj.
Děkuji a prosím o kontakt na mail sobotkova@hovawart.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:48 pm    Předmět: Re: Doručení hesla novým členům Citovat

sobotkova_pavla napsal:
Paní Sianu se mi může ozvat na mail, který je uveden v adresáři klubu. Novým členům jsou zasílány poslední výtisky Zpravodaje zároveň s heslem do DF. Tak jako všechna hesla loni i tyto zásilky nejsou zasílány doporučeně, takže podací lístek přímo na paní Sianu nepředložím. Nebyla obesílána jen ona, podle přihlášení nových členů do DF to statním v pořádku dorazilo. Pokud paní Sianu bude mít zájem, velmi ráda ji hesla zašlu opět. Bohužel za Českou poštu ručit nemohu a doporučeně by to byl pro klub drahý výdaj.
Děkuji a prosím o kontakt na mail sobotkova@hovawart.cz

Ahoj Pavlo,

moc díky, vzkaz jsem předala takže se určitě co nevidět ozve ...
sianu_anastasia

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

Přeji příjemný večer.

Tak mě tu dámy máte. Takže se do mě můžete pustit. Very Happy

Chtěla bych se nejprve vyjádřit k tomu co napsala paní Vlková. a to:

Já jsem to totiž před lety taky uvažovala o odvolání, ale známí veterináři mi politicky vysvětlili, že jestli je to o stupínek, jsou to vyhozené zbytečně peníze :-X myslím tím 0/0 versus 1/1

Paní Vlková, mluvila jsem o tomto s některými lidmi (i veterináři) také a mě bylo naopak vysvětleno, že mám alespoň malou naději na změnu výsledku.
Bylo mi řečeno ne doslova, že kdyby má fena nebyla Hovawart ty nuly by dostala ale protože Hwk je jeden z nejpřísnějších klubů, co se týče uchovňování nebo neuchovňování jedinců s pozitivním displatickým nálezem. Musí být i posuzování rentgenu přísnější... Další člověk mě dal naději stím, že jsem v odvolacím dopisu za žádnou cenu nenapadla samotného veterináře (naopak vím že výsledek 1/1 jak tu bylo řečeno paní Tuzarovou je ,,miniaturní,, problém) ale spíše to že díky tomuto výsledku bude má fena chovná s omezením, jsem napadla směrnice Hwk.

Tak stále doufám ve svůj prospěch. Na tom přeci není nic špatného že se pokouším, nebo ano?
fistungova_martina

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

sianu_anastasia napsal:

Bylo mi řečeno ne doslova, že kdyby má fena nebyla Hovawart ty nuly by dostala ale protože Hwk je jeden z nejpřísnějších klubů, co se týče uchovňování nebo neuchovňování jedinců s pozitivním displatickým nálezem. Musí být i posuzování rentgenu přísnější...

No to snad, slečno, nemůžete ani myslet vážně ... Tak buď má pes klouby nulové a nebo nemá. Nebo si myslíte, že MVDr. Ekr, který dělá vyhodnocení DKK i několika dalším plemenům, kukne na snímek a řekne si: "Aha, to je hovawart, tak mu tam šupnem jedničky, i když kdyby to byl např. dobrman, tak bych mu tam napsal nuly??? "
No možná vy osobně ne, ale chtěla bych znát toho, kdo Vám tohle řekl.
Nevím, jak to, že má Hovawart klub nejpřísnější podmínky pro zařazovaní jedinců do chovu, může ovlivnit MVDr. Ekra v posouzení jednotlivých snímků.
Každý tady brečí po tom, jak by se mělo "jít dál", ale když někdo příjde s návrhem, např. nepouštět do chovu jedince s DKK alespoň na jednom kloubu stupně 2, tak to honem rychle zavrhneme. No protože co kdybych si náhodou potom koupil fenu a ta měla zrovinka DKK 2/2, že.
Zajímalo by mě, kolik z nás, kteří tady na DF píšeme by si po feně, která má DKK 2/2 vzalo štěně. To by musela mít jó dobré výsledky na výstavách a zkouškách. Já osobně třeba ani v případě, že by měla ZVV3 nebo IPO3 a byla třeba i interšampionka.
V žádném případě nechci, aby tohle vyznělo nějak proti Vám. Jen se podivuji nad tím, co jste napsala. V případě, že se odvoláte, resp. jste se odvolala Vám přeji hodně štěstí.
sianu_anastasia

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

paní fistungova,
Napslala jsem pouze to co jsem slyšela. Takže nedivte není to výtvor z mé hlavy. Za žádnou cenu tu nikoho nenapadám a už vůbec ne pana EKRA,. Jen jsem prostě ráda za pár podle mě upřímných názorů, a doufám v lepší výsledek. toť vše co jsem chtěla říct.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

sianu_anastasia napsal:
paní fistungova,
Napslala jsem pouze to co jsem slyšela. Takže nedivte není to výtvor z mé hlavy. Za žádnou cenu tu nikoho nenapadám a už vůbec ne pana EKRA,. Jen jsem prostě ráda za pár podle mě upřímných názorů, a doufám v lepší výsledek. toť vše co jsem chtěla říct.

Upřímně tu možnost vám nikdo nebere, jen si myslím, že to jsou zbytečně vyhozené peníze, ale možná se mýlím.
Jinak vyhodnocení u HW musí být stejné jako u DOB např. neposuzuje se dle plemen, ale dle stavu klubů , úhlů Wink
Pokud máte podloženou informaci, že se posuzuje dle plemen měla by jste podat stížnost na asociaci veterinárních lékařů, protože to je hrubé porušení pravidel vyhodnocovatele.!:
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: