Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
výcvikové dny

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nemeckova_romana

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 1:22 pm    Předmět: výcvikové dny Citovat

Zdravím všechny! Před chvílí jsem si přečetla o plánované výcvikové akci v Brně, která se kryje s výcvikovým dnem ve Štěpánově avizovaným od ledna, což mě mrzí, protože jsem chtěla jet na obě tyto akce a mělo to být možné vzhledem k tomu, že akce na Rybníčku pod vedením Míry Valentina jsou ,,DÍTKEM,, organizátorky Alči Celé, která plánovala tak, aby se tyto akce nepřekrývaly. Nemůžu opomenout fakt, že mi to přijde jako velice NEFÉR tah, toto ,,VYFOUKNUTÍ,, Sad [/b]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cermakova_jitka

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:25 am    Předmět: Citovat

Dobrý večer,na členské schůzi byl vznesen požadavek na pořádání výcvikových akcí a tento požadavek je pro mne závazný.V době,kdy jsem začala dojednávat termíny, jsem prošla plány akcí čKS,MSKS i Hw pro sport a snažila se přizpůsobit.Je těžké najít volný termín uprostřed sezony.I mě to mrzí,že se naše akce kryjí,ale já měla na výběr -nerealizovat nic nebo vzít poslední volné termíny.
Pokud se týká dítek-s panem Valentinem spolupracuji hodně dlouho a moje fenka byla první hovawart,se kterým složil zkoušku s obranou-samozřejmě pod KK Rybníček.Nikdo nechce paní Aleně brát její zásluhy,
ale určitě mi dáte za pravdu,že je přímo mojí povinností zajistit pro klubové akce dobré výcvikáře a asi se všichni shodneme,že k nim pan Valentin patří.
cela_alena

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jitko, tady přece nejde o to kdo zná Valentina déle. Ale, pokud to bereš takhle,my sice kousací zkoušku starší fenkou nemáme, ale Chibeta ho zná už taky dlouho Very Happy . Jde o akce.
Jinak jsem předpokládala, že HWPS se bude s klubem doplňovat a spolupracovat, aby všichni kdo vlastní hovíka měli co nejvíce možností se zúčastňovat akcí po celé ČR .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beranova_iva

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Já bych prosím měla dotaz k větě - "se kterým složil zkoušku s obranou" - nechápu? snad složila jste Vy zkoušku nebo se pletu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
cely_erik

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer všem,
vše se dnes diskutovalo osobně v Kroměříži a pevně věřím, že s výsledkem pozitivním pro všechny - do budoucna. Nechytejme se za slovíčka.
Romana mi jistě promine, ale prosím , admina, s ohledem na dnešek, o smazání tohoto fóra, minimálně uzamčení; Romčo, dostaneš exklusivní report Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nemeckova_romana

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:26 am    Předmět: Citovat

O.K., když je vše pořešeno... Wink Jen bych závěrem chtěla uvést na pravou míru, že tu nešlo o Míru Very Happy , ale o hovawartí akce konané na Rybníčku. Přišla s tím Alča s Erikem, kteří tyto akce měli vždy dobře zorganizované, zájem byl čím dál větší a i když pochopitelně nemají žádné ,,majetkové,, právo, tak morální jistě!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: