Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
ROČENKA

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:21 pm    Předmět: ROČENKA Citovat

Ve zveřejněném katalogu svodu plemeníků jsems e dočetla o připravované ročence.

Píše se zde že bude zpoplatněna 200 Kč.

Můj dotaz zní, zda budou informace jakožto kompletní výsledky DKK, přehled vrhů jednotlivých plemeníků a pod i ke stažení na internetu ?

Přijde mi zvláštní že za informace jež by měli být volně přístupné a jež jsou pro chovatelskou práci velmi důležité, bychom byli nuceni platit ...

Pokud vím, tak když členská schůze schvalovala zveřejňování výsledků DKK tak tam nezaznělo nic o tom že by tyto informace měly být za poplatek.

Chápu že vydání papírové ročenky nese sebou své náklady na tisk a pod. a nějaký poplatek je asi na místě, nicméně myslím, že by tyto chovatelské informace měly být ke stažení i na klubových stránkách a to bezpoplatně v rámci členství v hovawart klubu...

Navíc z mého pohledu se elektronická verze jeví jako praktičtější (možnosti vyhledávání a pod.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Mílo,
pokud jsem to dobře pochopila, tak všechny tyto informace na webu budou.
http://hovawart.cz/klub/informace
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
určitě bude na netu ke stažení .pdf verze chovatelských údajů z ročenky, údaje, o kterých mluvíte, budou také součástí databáze psů - na všem se pracuje, takže zatím podrobné info pro vás nemám.
Co se týče poplatku za ročenku: její vydání je skutečně nákladné, pokud by měla být rozesílána všem členům zdarma, bylo by nutné zvednout členské poplatky (právě o cenu ročenky). Takže nám přišlo rozumnější nezasílat ji automaticky všem členům zdarma, ale poskytnout ji v papírové podobě jen těm, kteří o ni mají zájem. Kromě toho (protože bude obsahovat chovatelské údaje a snad i inzerci) budou mít chovatelé možnost si ji vzít vícekrát (pro zájemce o štěňata, krytí atd.)
Podle toho prvního vydání uvidíme, jaký bude zájem - ať už co se týká nákladu, tak i inzerce. Je i možné, že inzerce tu ročenku téměř zaplatí, to nejsme schopni odhadnout.

Ještě k oznámené stránce o ročence: webmaster teď není přítomen, informace tedy prozatím vložím na stránku o zpravodaji - později budou přesunuty na zvláštní záložku věnovanou pouze ročence.
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

vzhledem k tomu že je "již" k dispozici ročenka 2007, chtěla jsem se zeptat kdy bude k dispozici pro stažení na stránkách HwK jak bylo avízováno ???

Děkuji

douchova_veronika

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
k dispozici je obsah, DKK a odchovy.
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ještě k tématu:

Za zpožděné zveřejnění se omlouvám, ve víru výstavy a členské schůze jsem na to zapomněla.

Rozhodli jsme se neposkytnout všechny stránky ke stažení - nyní jsou ty základní uveřejněné k nahlédnutí. Na ročence pracovalo několik členů výboru desítky až stovky hodin, proto bychom rádi, abyste koupí ročenky podpořili HwK.
Chovatelské údaje budou součástí databáze psů, takže o své informace nepřijdete.

---------------------
Promiňte kouskování odpovědí, mám problémy s připojením.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

No tak to je na zamyšlení ....

Co vlastně máme za své členské poplatky potažmo co nám přináší členství v klubu, když i to nejzákladnější co je potřeba k chovatelské práci si musíme ještě zvlášť koupit ???

Přijde mi to jako naprostá hrabivost !!!! Ve všech klubech v kterých jsem byla či jsem byla ročenka distribuována spolu s posledním zpravodajem v roce ....

To že náklady na tisk jsou nemalé pochopím, ale nechápu proč ročenka nemůže být zveřejněna v elektronické podobě pro členy jež už HwK podporují svými členskými poplatky!!!!!

Nezaznělo náhodou na členské schůzi od naší předsedkyně, že HwK má poměrně velké prostředky za něž asi těžko bude kupovat nějakou nemovitost tak by se daly tyto prostředky použít k chovatelské práci ??

Mimochodem, nejde mi o peníze ale o celý tento princip!!!!

Nejprve paní hlavní poradkyně chovu hlásá o tom že by se měla zodpovědnost přenést na chovatele ale na druhou stranu nejsou důležité údaje volně dostupné !!!!
cela_alena

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

douchova_veronika napsal:
Dobrý den,
určitě bude na netu ke stažení .pdf verze chovatelských údajů z ročenky, údaje, o kterých mluvíte, budou také součástí databáze psů - na všem se pracuje, takže zatím podrobné info pro vás nemám.
Co se týče poplatku za ročenku: její vydání je skutečně nákladné, pokud by měla být rozesílána všem členům zdarma, bylo by nutné zvednout členské poplatky (právě o cenu ročenky). Takže nám přišlo rozumnější nezasílat ji automaticky všem členům zdarma, ale poskytnout ji v papírové podobě jen těm, kteří o ni mají zájem. Kromě toho (protože bude obsahovat chovatelské údaje a snad i inzerci) budou mít chovatelé možnost si ji vzít vícekrát (pro zájemce o štěňata, krytí atd.)
Podle toho prvního vydání uvidíme, jaký bude zájem - ať už co se týká nákladu, tak i inzerce. Je i možné, že inzerce tu ročenku téměř zaplatí, to nejsme schopni odhadnout.

Ještě k oznámené stránce o ročence: webmaster teď není přítomen, informace tedy prozatím vložím na stránku o zpravodaji - později budou přesunuty na zvláštní záložku věnovanou pouze ročence.

Tak teď už nechápu vůbec nic.

Mám chápat, že sliby se slibují blázni se radují. A jak správně chápu jsem ten blázen já. Rolling Eyes

Takže tady se něco slíbí a záhy se odvolává. Jako v pohádce , ale v nějaké špatné pohádce "odvolávám co jsem slíbil..................... Rolling Eyes

Takže někdo může mít přístup k informacím zadarmo a někdo , kdo má zájem si má za to zaplatit.
Takže se to nedělá nebo nedělalo pro lidi, ale pro peníze. Hm....................´

Já už opravdu nic nechápu. Výbor zavedl fórum , do kterého odmítá přispívat. Jde jenom o chvilku se sem podívat a pokud je ochoten odpovědět na email , tak nevidím problém otevřeně napsat sem.
Nikdo to tady nemoderuje. Výbor tohle nezajímá . Kdysi se slíbilo, že fórum bude volný i pro budoucí zájemce hovíků. Slíbilo se , že bude větší otevřenost a tím pádem větší komunikace. A nic.
Jenom takový malý velký lži!!!

Když se na něco zeptám, kdy budou informace. Tak to je taky špatný a kazím práci ostatním.
Takže , když chci získat informace , tak si je musím koupit.
A tak to zhrnu slibuje se a slibuje a stejně se nic neplní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

tuzarova_miloslava napsal:
No tak to je na zamyšlení ....

Co vlastně máme za své členské poplatky potažmo co nám přináší členství v klubu, když i to nejzákladnější co je potřeba k chovatelské práci si musíme ještě zvlášť koupit ???

Přijde mi to jako naprostá hrabivost !!!! Ve všech klubech v kterých jsem byla či jsem byla ročenka distribuována spolu s posledním zpravodajem v roce ....

To že náklady na tisk jsou nemalé pochopím, ale nechápu proč ročenka nemůže být zveřejněna v elektronické podobě pro členy jež už HwK podporují svými členskými poplatky!!!!!

Nezaznělo náhodou na členské schůzi od naší předsedkyně, že HwK má poměrně velké prostředky za něž asi těžko bude kupovat nějakou nemovitost tak by se daly tyto prostředky použít k chovatelské práci ??

Mimochodem, nejde mi o peníze ale o celý tento princip!!!!

Nejprve paní hlavní poradkyně chovu hlásá o tom že by se měla zodpovědnost přenést na chovatele ale na druhou stranu nejsou důležité údaje volně dostupné !!!!

Dobrý den,
to by bylo skutečně príma, kdybyste se zamyslela - pokud v této oblasti máte nějaké zkušenosti, mohla byste pro klub připravit návrh, jak k ročence přistupovat, z čeho ji platit, jak posílat atd. Současný stav je jedna z možností, rádi uvítáme další nápady. S ročenkou se začíná, zkušeností je pomálu.
Zdravím
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: