Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Dotazy k bonitačnímu referentovi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:29 am    Předmět: Dotazy k bonitačnímu referentovi Citovat

Měla bych pár dotazů k bonitačnímu referentovi .... a nebo s píš k jeho manželce? Teď ani nevím kdo tuto funci vykonává více ....

1. Zda vzhledem k velkému zájmu o listopadovou bonitaci podnikl kroky pro možnost rozšíření bonitace o 1 den tak jak tomu bylo již v minulosti ... ???

2. Zda neplánuje další alternativní termín v brzké budoucnosti (tedy do konce roku). ???

3. jakým způsobem a kdy(!) bude vracet již uhrazené poplatky za bonitace těch jež již odmítl .... ????

4. Zda si myslí, že na svou funci stačí natolik aby pokryl potřeby klubu plynoucí z jeho (jejich) funkce a zda by v momentě kdy bude mít pocit že na to nestačí (nebo bude mít problém s tím že to dělá zadarmo) byl natolik soudný a nabídl svou funkci někomu kdo by to zvládl lépe ... (samozřejmě čistě hypoteticky) ... ????

Mimochodem mě velice zaujalo kolik lidí z těch jež "volali" po nových bonitacích se ještě honem rychle přihlašují na ty staré ... Very Happy Laughing Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brazdova_blanka

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Paní Tuzarová,

odpovím Vám sama, neboť jsem náhodou shlédla DF:
1.výbor podniká kroky, aby všichni zájemci mohli bonitovat a bude členy informovat
2.pokud kdokoliv oprávněně žádá o vrácení poplatku či přeplatku , je mu vrácen převodem co nejrychleji
3.pan Foltyn svou funkci vykonává spolehlivě, je jistě výhodou, že mu s administrativou pomáhá manželka. Ten , kdo si to nezkusil ani netuší, co agenda v klubu obnáší. O funkci BR nikdo nestál a pokud by se někdo takový našel, jistě by Petr Foltyn byl rád a věnoval svůj volný čas svému mladému psu.

S pozdravem
Blanka Brázdová
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

brazdova_blanka napsal:
Paní Tuzarová,

odpovím Vám sama, neboť jsem náhodou shlédla DF:
1.výbor podniká kroky, aby všichni zájemci mohli bonitovat a bude členy informovat
2.pokud kdokoliv oprávněně žádá o vrácení poplatku či přeplatku , je mu vrácen převodem co nejrychleji
3.pan Foltyn svou funkci vykonává spolehlivě, je jistě výhodou, že mu s administrativou pomáhá manželka. Ten , kdo si to nezkusil ani netuší, co agenda v klubu obnáší. O funkci BR nikdo nestál a pokud by se někdo takový našel, jistě by Petr Foltyn byl rád a věnoval svůj volný čas svému mladému psu.

S pozdravem
Blanka Brázdová

Paní Brázdová, velice děkuji za svižnou odpověď, tak mne napadá zda je toto první vlaštovka kdy výbor začíná veřejně komunikovat s členskou základnou ???

Ale zpět k tématu ....

Znamená to že má smysl stále posílat přihlášky na bonitaci? Uzávěrka je za 2 dny a proto mne to zajímá... neb na danou bonitaci se měla v úmyslu hlásit fena z mého odchovu (jistě znáte, byla se mnou i na členské schůzi) bohužel tímto by již zbonitovat nemohla... Majitelé jsou nejen rozladěni ze změny termínu bonitace ale i s celkovým přístupem výboru klubu. Hovořila jak s Vámi ohledně členství, kdy čekali až budou zveřejněni na webu aby se mohli přihlásit na bonitaci, pak s paní Foltýnovou neb zjistila, že když byl konečně zveřejněn aktuální seznam členů a mohli zaplatit snížený poplatek (což také učinili) se již nemůže přihlásit na bonitaci.
Proto jsem zde i psala panu bonitačnímu referentovi, jež je předpokládám za organizaci bonitací zodpovědný, neb mi přijde velice líto, že fena exterierově výborná (přiznán titul Junioršampion) s DKK 0/0, ze zahraničního krytí by se vydala na dráhu bezpapírového chovu.... Neb majitelé jsou danou situací velice rozladěni a protože následně nechtějí štěňátka na zimu (což je pro začátečníky rozumné) znamená to pro ně čekat následující rok a půl a to jen kvůli administrativě a řekla bych že i podcenění celé situace ze strany bonitačního referenta... (zvýšený zájem o poslední bonitace podle starého a známého bonitačního řádu se dal čekat !!! )
Přesvědčila jsem je aby fenku přihlásili na svod mladých, na výstavy, aby s ní podstoupili RTG a přihlásili na bonitaci.... Přesvědčit je aby ještě rok a půl čekali na něco na co se mooooc těší a co už mněli prakticky nadosah je však už nad mé síly ....
Chov hovawartů byl vždy na vysoké úrovni a v poslední době mi přijde, že jeho největší slabinou je jeho chovatelský klub ....
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

brazdova_blanka napsal:
2. pokud kdokoliv oprávněně žádá o vrácení poplatku či přeplatku , je mu vrácen převodem co nejrychleji

Ještě jednu otázku, členům jež už svůj poplatek za bonitaci zaplatili a jímž klub zamítne účast pouze z organizačních důvodů, daný poplatek nevrátí automaticky ?????

Shocked Shocked Shocked
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: