Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Náhradní bonitace - Morava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cela_alena

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 9:07 am    Předmět: Náhradní bonitace - Morava Citovat

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda za bonitaci, která měla být ve Štěpánově bude bonitace náhradní.
Pokud jsem správně pochopila, když bude zájem členů, tak bonitace bude náhradní.
Kdo prověřuje zda je zájem?!!!
Odpovím NIKDO!!
Prostě alibismus!!
Když nikdo nechce náhradní bonitaci přece!!

Ale vím, že to není pravda.
Nejlépe je dělat mrtvého brouka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beranova_iva

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
připojuji se k dotazu - bude náhradní termín bonitace ve Štěpánově a kdy? První bonitace v letošním roce na Moravě je v říjnu !!! Jinak je nutno cestovat přes celou republiku, to opravdu členská základna na Moravě je tak malá nebo jsou prostě jen tito členové jaksi na okraji zájmu výboru klubu? A další dotaz, či spíše konstatování - považuji za velmi nesolidní posunutí termínu uzávěrky směrem zpět, vzhledem k již zmíněné absenci bonitací na Moravě (což předpokládám se stejně nezmění neb je to všem jedno) jsme chtěli bonitovat v Mladě Boleslavi a k mémo velkému překvapení v sobotu - 23.5. otevřu stránky s tím, že pošlu přihlášku - věděla jsem jistě, že uzávěrka je 25.5. a ouha - je po termínu! Nemyslím si, že je mou povinností sledovat denně webové stránky a v mém případě to není ani možné, takže prostě smůla - až na podzim nebo co mám teď dělat ??? Toto považuji za neseriózní a nezodpovědné vůči členům, jestlliže již byl jednou zveřejněn termín, není přece možné ho svévolně měnit, tím spíše týden před úzávěrkou - zveřejněno na webu 18.5. - a co ti, kdo na internet nechodí ? Ti se to dozvědí jaK ? Musím říct, že jsem celou situací silně znechucena, ať už vybranými místy bonitací, tak i tímto. Asi se na celé uchovnění vykvajznu a budu mít krásné bezpapíráky a mám po problémech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

beranova_iva napsal:
Zdravím,
připojuji se k dotazu - bude náhradní termín bonitace ve Štěpánově a kdy? První bonitace v letošním roce na Moravě je v říjnu !!! Jinak je nutno cestovat přes celou republiku, to opravdu členská základna na Moravě je tak malá nebo jsou prostě jen tito členové jaksi na okraji zájmu výboru klubu? A další dotaz, či spíše konstatování - považuji za velmi nesolidní posunutí termínu uzávěrky směrem zpět, vzhledem k již zmíněné absenci bonitací na Moravě (což předpokládám se stejně nezmění neb je to všem jedno) jsme chtěli bonitovat v Mladě Boleslavi a k mémo velkému překvapení v sobotu - 23.5. otevřu stránky s tím, že pošlu přihlášku - věděla jsem jistě, že uzávěrka je 25.5. a ouha - je po termínu! Nemyslím si, že je mou povinností sledovat denně webové stránky a v mém případě to není ani možné, takže prostě smůla - až na podzim nebo co mám teď dělat ??? Toto považuji za neseriózní a nezodpovědné vůči členům, jestlliže již byl jednou zveřejněn termín, není přece možné ho svévolně měnit, tím spíše týden před úzávěrkou - zveřejněno na webu 18.5. - a co ti, kdo na internet nechodí ? Ti se to dozvědí jaK ? Musím říct, že jsem celou situací silně znechucena, ať už vybranými místy bonitací, tak i tímto. Asi se na celé uchovnění vykvajznu a budu mít krásné bezpapíráky a mám po problémech.

Dobrý den,

musím se připojit, posunutí uzávěrky na poslední chvíli nepovažuji za šťastné řešení z výše uvedeného důvodu. Pokud v tomto hrálo roli překlápění stránek, měla se uzávěrka posunout spíše k pozdějšímu termínu, ale ne přeci zpět...
Pokud bonitace byla zaplacena, mělo by vedení přihlášku přijmout do původní uzávěrky. Nelze přeci měnit termín na poslední chvíli a už vůbec ne tímto způsobem. Idea
Paradoxní na tom všem je, že vedení, která odpovídá, že nemá čas denně sledovat internetové stránky a diskuse toto vyžaduje po členech!
foltyn_petr

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Vážení členové klubu, posunutí uzávěrky přihlášek do Mladé Boleslavi z 24.5.2009 na 22.5.2009 se týkalo jen u on line přihlášek, jak bylo uvedeno na webových stránkách klubu. Ostatní způsoby přihlašování tzn. emailem i poštou bylo umožněno až do platné uzávěrky 24.5.2009.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 3:18 pm    Předmět: Citovat

foltyn_petr napsal:
Vážení členové klubu, posunutí uzávěrky přihlášek do Mladé Boleslavi z 24.5.2009 na 22.5.2009 se týkalo jen u on line přihlášek, jak bylo uvedeno na webových stránkách klubu. Ostatní způsoby přihlašování tzn. emailem i poštou bylo umožněno až do platné uzávěrky 24.5.2009.

Přiznávám, v tomto případě jsem to pochopila (bohužel) nejen já mylně také, vzhledem k tomu, že pošta nepřichází v úvahu, zbývalo pouze elektronické přihlášení, které jsem brala posunuto do 22.05.2009. A již jsme si neodvodila, poslat přihlášku e-mailem do 24.05.2009,
I tak však trvám, že by se termíny neměly nikdy posouvat směrem jakým se stalo...a už vůbec ne pouze infem přes webové stránky, přijatelnější je upozornit, na výpadek a znovu upřesnit na druhou možnost elektronického přihášení, která je neměná- pro nás méně pozorně čtoucí...
Moje výhoda byla jediná v tom, že stránky jsem otevřela včas a psa přihlásila, jinak musím přiznat skončila bych jako Iva Beranová, rozhořčená a řádně peprná...
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

A tady vážně ještě někoho udivuje, že běžní členové nikoho z vedení klubu nezajímají?

Hovawart Klub se stává být čím dál méně funkční institucí, se členy se nekomunikuje, chovatelské kolegium téměř nefunguje jakožto chovatelské kolegium.
Jediné co se v poslední době událo bylo povinné zavedení odběru bukální sliznice za což se účtuje nemalá částka majitelům bonitovaných jedinců ale i HwK. A ať je výsledek jakýkoliv, na ničem to nic nemění, neboť neexistuje, žádná legislativní podpora ani norma, která by na těchto výsledcich stavěla.
Dané výsledky mají pouze výzkumný chrakter, který si my nemale platíme. Ještě bych chápala, kdyby se jednalo o aktivitu dobrovolnou jako spousta jiných lékařských a smysluplnějších vyšetřeních.
Tak přemýšlím jestli to spíše nebyly osobní vztahy které vedly k danému povinnému testu.

Ale kdo ví, třeba nám tu chovatelské kolegium vysvětlí, proč máme nařízen odběr bukální sliznice a také nám vysvětlí jak jej budem využívat v praxi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: