Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
ČLENOVÉ VÝBORU

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
valentova_martina

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:57 pm    Předmět: ČLENOVÉ VÍBORU Citovat

Dobrý den všem,
Včera jsem se dočetla na stránkách, že DALŠÍ členové výboru složili funkce z důvodu nezaplacení členských příspěvků. Nemohu přijít na to - proč teda dělali kolem voleb takový HUMBUK, když to velká část funkcionářů do jednoho roku vzdala a odešla. Počína je předsedou a konče ...
Pokud to bylo omylem - NEVĚŘÍM, protože kdybych upozornila toho či onoho ( teda myslím si, že mezi kamarády se to tak dělá ), že nemá zaplacené příspěvky - určítě by zaplatil TEDA, POKUD BY MU ŠLO O DOBRO KLUBU, i když by mu nešlo o funkce.
Tímto NESOUDÍM paní Sobotkovu, ale ty co to vzdali - ať mají či nemají zaplaceno.
OPRAVDU TUTO TAKTIKU NECHÁPU!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Já bych chtěla jen říct že PAVLA SOBOTKOVÁ ač vystoupila z řad výboru klubu tak jako jedna z mála funguje! A již dávno to nedělá z pozice své funkce ale dělá to pro klub a toho si velice cením. Doufám, že o ni po volbách "nepřijdeme" ... Wink Idea
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

A já bych zase chtěla poděkovat všem, kteří (které..Smile)vydrželi a pracují jen ve čtyřech!! Včetně Terezy, které jsem dodnes vděčná, že klub na minulé schůzi "zachránila", stále pracuje v několika funkcích a za kterou (a za Míšou, Blankou a dalšími) stojím ve sporu propíraném na vedlejším tématu.
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Míša, Blanka i Zuzka si dozajista také zaslouží velký dík ... Mají naprosto korektní a nekonfliktní vystupování a velice si vážím jejich názorů ( i když ne vždy s nimi souhlasím Wink ).
Jistě patří mezi ty jež bych ráda viděla i v novém vedení Klubu.

O ostatních se vyjadřovat nebudu ... nechci "kazit vzduch" v této diskuzi .. Wink Laughing Laughing
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Jinak ještě mimochodem už jsou kandidáti na předsedu Klubu ???

Já bych navrhovala Míšu, neb je jediná která se ctí přežila jak vládu "starého" výboru, tak vládu současného výboru ..... Laughing

Tímto, myslím, prokázala neskutečnou odolnost a staví ji to na pozici výborného kandidáta !

Co Míšo, jdeš do toho ??? Wink
weidnerova_michaela

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,
tak mě tu zase tolik nechvalte, protože se tu u toho počítače pěkně červenám Laughing ..., ale vážně. Na předsedu opravdu kandidovat nebudu. Předseda musí být především dobrý manager a to já opravdu nejsem. Budu kandidovat na to, co umím (tedy snad) a co už nějakou chvilku dělám a to je Šéfredaktor Zpravodaje. Pokud bych byla zvolena a budoucí tým by mi to umožnil, ráda bych se ještě starala o IHF a německy mluvící země. A to je funkcí až dost!
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslím,že byste to měla Míšo zkusit.Už na schůzi v HB jste ukázala,že na to máte - i přes svůj hlasový defekt Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kejvalova_tereza

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Já si jen dovolím poopravit Veroniku. Výbor jako takový je sice opravdu jen čtyřčlený, ale obrovský (možná největší!) díl práce leží na bedrech zastupující HPCH Hanky Jemelkové! Takže když už jsme u těch díků,velký patří i jí!
Totéž platí o Pavle Sobotkové, velkou část funkce jednatele vykonává ona. I jí děkuju!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

truneckova_ivana napsal:
Já si taky myslím,že byste to měla Míšo zkusit.Už na schůzi v HB jste ukázala,že na to máte - i přes svůj hlasový defekt Wink

Nemohu než souhlasit !!!
Míša má i velice cenné zahraniční kontakty, je všeobecně známá, výborné vystupování, domluví se v zahraničí ....

Nemohu si pomoct, ale myslím, že by jsi to měla Míšo zkusit, shodla jsem se na tom i s dalšími členy s nimiž jsem v kontaktu ...
balonova_martina

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
nemám ve zvyku se zde k čemukoli vyjadřovat, ale teď prostě musím.
Velký dík patří těm pár holkám, které tady v klubu hasí neuhasitelné a dělají vše pro to, aby věci fungovali jak mají a často dokonce i nad rámec svých povinností. Sama jsem se o tom na vlastní kůži přesvědčila a proto budu moc ráda, když je uvidím kandidovat a s velkou radostí je budu moci zvolit. Můj dík patří Hance Jemelkové, Míše Weidnerové, Blance Brázdové a Tereze Kejvalové!

M.Balonová
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 1:09 pm    Předmět: Poděkování Citovat

Musím i touto cestou poděkovat paní Douchové za bezprostřední zaslání potvrzení členství klubu, když má žádost byla opravdu za 5 minut 12:-) a díky tomu i vlastně umožnění nástupu na zkoušky s Brennem:-)
Veliké díky ještě jednou Exclamation
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: