Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Tip na ten správný vysavač

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
novakova_barbora

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 12:46 pm    Předmět: Tip na ten správný vysavač Citovat

Zdravím všechny, mám trochu legrační dotaz. Nemáte někdo doporučení na vysavač na koberce, který si poradí s hovawartím línáním v bytě? Pár se jich už u nás vystřídalo, ale stále to není to ono, denně hodina, každý kus koberce třikrát (někdy i na kolenou), obden čištění ucpaných filtrů... Budu ráda za každý tip a zkušenost. Díky. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peclova_jana

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den p. Homolková,
takový vysavač asi neexistuje-možná že ano-???-mně se nejvíc osvědčil tento postup:vysavač sáčkový s příkonem1600W,sací výkon 320W,s rotačním kartáčem,který dá taky dost práce ho vyčistit od namotaných dlouhých chlupů.
Po vyluxování zakleknout, stále vlhkým rejžákem krouživým pohybem se zbylé chlupy krásně odstraní.Potom opět přeluxovat.
Jiný způsob čištění neznám. Co bychom ale pro své miláčky "neudělali".
A to jsou moje"holky"celoročně venku,jen někdy přespávají na chodbě a přesto se chlupy nanesou všude.

Wink
novakova_barbora

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc za odpověď. Takhle nějak podobně u nás úklid probíhá a při línání je denní luxování peklo.
rihova_lenka

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 7:28 pm    Předmět: Re: Tip na ten správný vysavač Citovat

homolkova_barbora napsal:
Zdravím všechny, mám trochu legrační dotaz. Nemáte někdo doporučení na vysavač na koberce, který si poradí s hovawartím línáním v bytě? Pár se jich už u nás vystřídalo, ale stále to není to ono, denně hodina, každý kus koberce třikrát (někdy i na kolenou), obden čištění ucpaných filtrů... Budu ráda za každý tip a zkušenost. Díky. Smile

Dobrý večer, musím říct, že my jsme koupili tento http://www.1nakup.cz/bila-technika/bsg-72225-vysavac-bosch/ a jsme spokojeni. Mohu doporučit.
baudysova_jana

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 8:18 am    Předmět: robotický vysavac Citovat

Dobre rano,
pred casem jsme objevili tento vysavac:
http://www.roboticky-vysavac.cz/detail/roboticky-vysavac-irobot-roomba-563-pet-darek-1
vypada to jako hodne advance hracka, ale opravdu to funguje a je skvely, poustime ho denne a nikdo by nepoznal, ze v byte bydli psi.
Tento tip jsme si u zachranaru v praze koupili uz skoro vsichni a vsichni jsme moc spokojeni. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
novakova_barbora

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 3:34 pm    Předmět: Vysavač Citovat

Zdravím a děkuji, paní Baudyšová, za skvělý tip. Vysavač jsem přes internet koupila a teď se jen kochám při snídani jak někdo uklízí za mně. Zatím to vypadá super, uklízí dobře - říkáme mu Chuanita neboť můj muž prohlásil, že přes práh k nám smí jako pomocnice do domácnosti jen mladá, oblá portorikánka - tak teď jí doma máme - Chuanitu. Děkuji a mějte se krásně. Bára Homolková, www.arcanadei.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: