Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
hovawart v nouzi
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 2:25 pm    Předmět: hovawart v nouzi Citovat

Ahoj chtěla bych jen navrhnout zda by nebylo fajn založit stránky s touto tématikou. kam by se umisťovali pejsci co se ocitnou v nouzi- smaozřejmě plemen hovawart popřípadě jejich kříženci- takovéto stránky má spousta plemen- rotvajleři, retriveři ale i další. když projíždím utulky občas tam nějakého takového křížence vidím a myslím že ani naši chovatelé se vždycky ve výběru panečka uplně nestrefí popřípadě se pejske v nouzi ocitne z jiného duvodu- umrtí, nemoc....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclavu_michaela

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

To se mi zdá jako moc dobrý nápad... spoustě pejskům jiných plemen to už pomohlo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

přesně přesně
takže kdyby se tu našel nějaký ochotný tvůrce jednoduchých stráneček s touto tématikou věřím že by to nebylo na škodu
stamposka_ivona

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den Wink myslím, že je to fajn nápad. Nevím jak kdo by si stránky představoval, ale já mám pro mého psa uděláné stránky přes estranky.......a na takovou informativnost jsou úplně super. Takže pokud by někomu nevadila "neprofesionalita" , tak bych se třeba do tvorby stránek přes estranky, pustila. Pokud bude zájem o mou pomoc, stačí říct Smile Wink Takže pokud se najde někdo kdo má jiný nápad může se do stránek pustit, sám. Jinak bych byla ochotna vytvořit web přes estranky. A nabizím svou pomoc. Wink Iva Štamposká
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Myslím že uplně jednoduchý web by bohatě stačil- on každej web se dá postupně rovíjet a tak- ja zase často projíždím stránky útulků a často je tam dost psů kteří vzhledově a občas i popisovanou povahou Hw odpovídají
stamposka_ivona

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Takže, vytvořila jsem následující stránku http://hovawartivnouzi.estranky.cz , takže pokud někdo máte něco, co by se na stránky dalo přidat, dejte vědět, ráda to tam doplním o vaše náměty a nápady. Zdraví Iva Š.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

ty stránky jsou naprosto super odpoledne projedu utulky a uvidíme- ještě by bylo dobré dát odkaz na tyto stránky na hlavní web
stamposka_ivona

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ráda, že se stránky líbi, a čekám na všechny vaše náměty, nápady Wink Ještě je někde zaregistruju,aby byly snáze k naleznutí. Confused
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

ja sme napsala členum klubu že by bylo i dobrý odkaz na ně umístit na klubový stránečky
cerna_andrea

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Holky, klobouk dolu, skvela prace. Nez jsem stihla napsat, ze tehle iniciative se meze nekladou, prevedla Ivca napad Ivy do realu. Jsem nadsena, libi se mi jak to klape, stranky jsou sice mozna jednoduche, ale v jednoduchosti je prece krasa. Nemelo by se hledet na design ale na obsah. A ja strankam preju mnoho navstevniku, ackoliv bych byla nejspokojenejsi, kdyby kolonka "nabidka odlozenych a tyranych hoviku" zustala prazdna. Ája
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 9:15 pm    Předmět: nový domov pro hovawarta Citovat

Dobry den
umistuji tady nalehovou prosbu jedne pani. Prosim kdyby nekdo mohl pomoci, at ji kontaktuje.
dik
Ocitla jsem se v těžké životní situaci, která mi nedovoluje ponechat si šestiletého
hovawarta Montyho.
Touto cestou hledám nového pána, který by se rád postaral o tvrdohlavého, ale
hlídacího psa. Je plavý, drobný, s průkazem původu. Pochází z chovné stanice
Country Bohemia.
Velmi ráda ho daruji hodným lidem.
Kateřina Hloušková
Telefon: 724 529 047
KaterinaHlouskova@email.cz
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

http://www.hovawartivnouzi.estranky.cz/ pošlete to rovnou sme prosím od toho zty stránečky byly vytvořené .-) budeme se snažit najít milujícího pánečka, určitě se to povede
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

poslala jsem to i tam.
Dik
V.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

jasné Smile) nějakmě až zaskočilo kolik hovíků potřebuje pomoc:-/
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

lidičky kouknětě se na hovawartivnouzi.estranky.cz je tam nový pejsek který potřebuje akutní pomoc
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

na stránkách hovawarti v nozy přibili další dva pejskové. pomáhejte nám rpo ně najít nové domovy. urgentně se hledá nový domov pro 4 letého psa Barýska. včera mi pán psal že pes pokousal 8 letou dceru čímž se situace značně zkomplikovala. Pes pravděpodobně jen ptořebuej vysvětlit pravidla a pevnou ruku. kdyby jste si ho mohl vzít někdo třeba jen dočasně a dát ho trochu dokupy byl by vám Barýsek i jeho současní majitelé vděční.
cela_alena

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
pokud by šlo o převýchovu a majitelé by měli zájem, tak mohu doporučit cvičák v Brně v KK Rybníček, kde si výcvikář psa vezme na nějakou dobu "k sobě" na cvičiště, kde jsou zařízený kotce a kde je učí správnýmu chování. Teď tam mají na převýchovu mladého dobrmana, kdy majitelka je úplně zoufalá a neví jak dál. Naposledy tam měli na převýchovu briarda, který pokousal na zahradě malé dítě majitele psa. Majitelé tohoto psa ho prostě polidštili a on si myslel, že je na vrcholu smečky. Pes se vrátil zpátky a zatím nebyl problém, majitelům se hlavně musel vysvětlit přístup ke psovi. A taky na rovinu řeknou jestli psa zvládnou nebo ho mají prodat. To už jsem taky viděla, kdy majitelku dokonce přemlouvali ať ho raději prodá . A taky je možnost se domluvit, že pokud by se to jevilo špatně, tak by i výcvikáři pomohli pejska někam prodat.Zrovna před měsícem našli páníčky pro bandoga což není pes pro každého.
Takže pokud by měli zájem , tak mohu napsat kontakt.

Tímhle chci říct, že se nemusí hned vše řešit tím, že se pes dá pryč. Bohužel ten pes za to nemůže jak ho vychovali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

přepošlu toto info a dám vědět děkuju za nabídku- smaozřejmě vím že se věci dají řešit i jinak uvidíme.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

http://www.irskyvlkodav.cz/aktualne.php myslím že docela zajímavej nápad na pomoc psům a jejich majitelům kteří se ocitnou v nouzi

dále v nabídce je několik hovawartů.
Jednoho z nich vypíchnu a to hovawrata Kryštofa v libereckém útulku je to 10ti eltý hovík s PP Tikan od Jinolických rybníků. určitě by si zasloužil staří strávit u nějaké milující rodinky které by i ve svém věku určitě ohlídal zahrádku a baráček
http://www.zooliberec.cz/centrum-pro-zvirata-v-nouzi/velka-plemena/krystof/
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Snažme se ať takhle nedopadne více psů natož pak našich milovaných hovawartů!

Když láska přinese neštěstí
01.02.2008 20:15

Zdravím, je to přesně 2 dny (29.1.2008), když náš pes 2 a půl roku, kterého jsme měli od 3 týdnů napadl a strašlivě pokousal mého muže. Je to zážitek na celý život následně utracení je také hrůza. Strašně ráda bych se podělila se začínající rodinou, která si chce pořídilit pejska a myslí si, že jen s láskou se dá psa vychovat. Psa rasa Hovaward jsem nechtěla hned utratit jeli jsme do útulku hledat pomoc a radu vyděšená a vynervovaná jsem stála před veterinářkou z útulku, která na mě řvala, že jsme to zavinili mi, že jme zkazili psa a je ji líto psa, né nás. V té chvíli mi opravdu tohle neprofesionální řešení nepomohlo. Všichni tu píšete o kamarádství jak je všechno fajn, ale ani náznak, že i psi se můžou zvrtnou a neštěstí, bolest následně smutek a pak zas naděje, aby velmi hnisající ruka a prsty vydrželi to se nikde ve stránkách o psech nedočtete.

S úctou a bez zášti LS.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: