Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Členská schůze 13.10.2007 v Milovicích

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cely_erik

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:55 pm    Předmět: Členská schůze 13.10.2007 v Milovicích Citovat

Byť je tomu již více než rok, co Pravá packa vyhrála "volby" v Protivanově, nepředložila doposud návrh nových stanov klubu, i když se k tomu několikrát již zavázala. A to do termínu členské schůze, kde má být tento její návrh projednáván, zbývá již jen jeden měsíc. Jediným možným zdůvodněním je názorová nejednotnost uvnitř Pravé packy Exclamation .
Naše alternativa = divizní uspořádání ke stávajícímu organizačnímu řádu i k "neznámému návrhu" Pravé packy leží stále na stole. Na výbor klubu opětovně odesíláme žádost o zařazení našeho návrhu na program této členské schůze a o jeho zveřejnění na klubovém webu.
Náš návrh nebudeme prosazovat pomocí narychlo sháněných nových členů klubu, ani e-mailovým spamem, ani pomocí nechutného volebního guláše či vynucovaných plných mocí. Budeme ho prosazovat tak jako doposud - klidnou, trpělivou komunikací a jen s tím, kdo o ni stojí.
Náš návrh včetně vysvětlivek naleznete na stránce http://www.hovawart-petice.ic.cz/, na Vaše veškeré dotazy rádi odpovíme.
Hovawartům nazdar!
Za skupinu pro Divizní uspořádání Erik Celý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
heranova_dana

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
i já doufám, že budeme mít brzy možnost si přečíst návrh nových stanov, navržených výborem HwK. Zašla jsem se po čase podívat na stránky s návrhem divizního uspořádání a znovu pozorně přečetla titulní stránku. Nemohu si pomoci, ale připadá mi, že to, co je zde vyzdvihováno jako výhody, které by jeho přijetí přineslo, ve skutečnosti nic neřeší, kromě možná okamžité situace pro některé členy klubu.
Jak to vidím já: jsou tu dvě menší skupiny členů, pro které je v tuto chvíli z různých důvodů obtížné spolupracovat, pak je tu podle mého názoru většina, která bude klidně komunikovat s oběma těmito skupinami, nechce přijmout názor, že vše, co hlásá jedna skupina je apriori dobré a co ta druhá, je zase veskrze špatné, nevidí věci a lidi černobíle.
Rozdělení na dvě divize by umožnilo rozdělit jedno velké pískoviště na dvě menší, což by dejme tomu v očích některých členů vyřešilo současnou situaci ("již nebude nutná komunikace s lidmi, kteří vám jakýmkoliv způsobem znepříjemňovali bytí v HW klubu ČR") a měli by "možnost spolupracovat s lidmi, se kterými chceme spolupracovat a ne se kterými spolupracovat musíme, protože není jiná možnost". Právě o tomto aspektu pojednává prakticky celá úvodní stránka webu divizního uspořádání. Ale kde je psáno, že za pár měsíců se podobná situace nevytvoří i uvnitř jedné či obou divizí? A jak to řešit potom? Další divize? Nejspíš řeknete - ne, přece je možné se dohodnout, další dělení nepřipadá v úvahu. Souhlas. Ale proč to neříci už teď ? Osobně jsem pro konstruktivní spolupráci všech soudných lidí uvnitř jednotného klubu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cela_alena

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
všechny příznivce hovíků. Je to jž rok od schůze v Protivanově , kde skupina , která se nazývala Pravá packa( nynější výbor) např. slibovala všem členům lepší komunikaci se členy klubu. Nevím, ale každý kdo se podívá na stránky klubu, tak musí zjistit, že ze slibů se opravdu téměř nic nesplnilo. Pamatuji si jak se diskutovalo např. o změně bonitací nebo změně nového organizačního řádu a co bylo důležité, že vše se bude diskutovat, projednávat se členy klubu a že se bude možné vyjádřit k některým bodům např. na stránkách HWK. A to vše v dobrým časovým rozmezí, aby byl dostatek času si vše důkladně promyslet a taky znát názory členů. Mám pocit, že pokud je něco vůbec připraveno, tak se předloží na schůzi a podáno tak , aby členové odhlasovali to co jim bude naservírováno.
Je to velmi smutné, že si musím říct takové přísloví. Sliby se slibují blázni se radují.
Také byla síbena komunikace i nečlenům klubu, kteří mají zájem o hovawarty a třeba by se pomocí diskuze chtěli něco víc dozvědět.
Nevím co se děje , ale vidím, že se nic neděje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se k názoru Dany Heráňové, vyjadřuje přesně to, co si myslím i já.
cela_alena

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Opět zdravím všechny,
je zajímavý jak téměř nikomu nevadí, že sliby se neplní a komunikace není žádná.
Ale jak vidím, tak když se podívám do zpravodaje 3-2007 kde je zápis z jednání 12.4.2007 v Praze a na straně 18 v bodě č.4 nadpis NOvÉ STANOVY , kde je napsáno, že revizní komise Hovawart klubu žádá výbor , aby nejpozději do 30.5.2007 předložil členské základně k diskusi nové stanovy Hovawart klubu ČR........................
Požadavek byl přijat.
Pokud jsem něco nepřehlídla, tak členské základně do 16.9.2007 nic předloženo nebylo a ani žádný vyjádření od výboru nikde nebylo.

Takže nechápu jak to tedy vše funguje. Tohle jsou prostě fakta že něco asi není v pořádku. Nepíši nic co by jsem si vymyslela nebo jedna paní povídala. Myslím, že by se všichni měli zamyslet , a podívat se na to tak jak to je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
schmidt_miloslav

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:01 am    Předmět: No pokud se podíváme Citovat

na vývoj v časovém sledu a různých souvislostech tak tu máme pár zajímavých skutečností. Stanovy byly slibovány, výbor je měl předložit do určitého termínu a nepředložil. To je špatně. Hodně špatně. Před pár měsíci jsem poslal ohledně této skutečnosti podnět RK. Odpověď byla ve stylu aby se hovík nažral a konzerva zůstala neotevřená. Že prej málo času a tak. Když jsem chtěl vědět jak kdo konkrétně ve výboru hlasoval ohledně stanov, ticho po pěšině. Můj dojem je, že zřejmě jsou ve výboru na předložení stanov různé názory. Názorová různost je normální a zdravá a výbor je sborem samostatných osobností. Potud OK. Jenže někomu se zřejmě zalíbilo ve funkcích, možná má velké pochybnosti o svém znovuzvolení a tudíž současné stanovy s 5letým funkčním obdobím vyhovují. Pamětníci možná na zdejším fóru dohledají mé poznámky a odpovědi jedné z potrefených hus. Vlastně ne husy, byl to myslím jiný pták, ale taky vodní Laughing Takže to co mě osobně zajímá, a to tak že velmi, je kdo co jak a proč ve výboru. Konkrétně, jeden po druhém a každý za sebe. Doby jednodných front a hesel "kdo neštěká s námi štěká proti nám" jsou naštěstí již v našich zeměpisných šířkách historií (aspoň doufám). K DU jsem se již vyjadřoval, podle mýho blbost která by zavedla jen bordel de bordel. Nicméně obdivuji rezistenci jeho zastánců, kdy i po prohrané žalobě (hádejte kdo žaloval Cool ) s urputností sobě vlastní tuhle smyšlenku znova zkouší uvést na přetřes.
cely_erik

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Pro pana Shmidta: "Prohraná" žaloba nijak nesouvisí s tím, jestli je náš návrh nových stanov možno předložit či nikoli. Žaloba se vztahovala na průběh minulé volební schůze a soud naznal, že i když to byl jeden velký binec, výsledky platí. Žaloba se návrhu DU nijak netýkala.
Dále obdivuji "nesmírně komunikativní" výbor našeho klubu, kterému už nestojí ani za to, aby odpovídal na jím vytvořeném DF. Jakoby nechápali, že ne jen oni jsou klubem a že mají vůči členům také povinnosti. Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
baudysova_jana

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 7:56 am    Předmět: Milovice Citovat

Dobry den,
byl jste nekdo na te diskusni schuzi v Milovicich? Bohuzel jsem se nemohla z duvodu zamestnani zucastnit, ale zajimalo by me co jste prodiskutovali a o cem se mluvilo Smile
cela_alena

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Ani já jsem se nemohla zúčastnit, tak by mě zajímala diskuse. Mám pocit, že tahle zaheslovaná diskuse byla určena členům, kteří mají zájem o situaci a že tady budou odpovídat např. členové výboru a informovat .
beranova_iva

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Haloooo, jak tak koukám, asi snad na té schůzi nikdo nebyl nebo se snad nekonala ? Je někdo ochoten odpovědět na položené otázky?
fistungova_martina

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

Možná je to, co se projednávalo, tajné ... Laughing
brazdova_blanka

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Na schůzi opravdu mnoho lidí nebylo. Trochu se diskutovalo o výhodách a nevýhodách různého členění klubů, o příliš dlouhých stanovách ( jedněch i druhých), pro běžného člena téměř "k nečtení". Také o tom , že většinu členů nezajímá dění v klubu a už vůbec ne nějaké tahanice.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: