Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
odchov bez PP
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cerna_andrea

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 11:03 am    Předmět: odchov bez PP Citovat

Ivana Vlková napsala:
Co propagace jedinců bez PP, která proběhla internetem členem HW klubu? Ticho po pěšince, nebo se toto děje utajeně, z jakého důvodu?

Na inzerci štěňat bez PP jsem byla upozorněna Ivou Beranovou.
Následovaly tyto kroky:
2.9.2007 - zpráva o porušení chovatelských směrnic předána výboru klubu, chovatelskému kolegiu a revizní komisi
3.9.2007 - zaslána žádost o vyjádření slečně Ivě Pečenkové
8.9.2007 - vyjádření sl. Ivy Pečenkové předáno výboru
11.9.2007 - žádost k revizní komisi o doporučení řešení
14.9.2007 - doručen zápis z mimořádného jednání revizní komise a kárný návrh
17.9.2007 - výboru předán zápis (viz výše), výbor vyzván k návrhům za členy kárné komise, sestavením pověřena místopředsedkyně
19.9.2007 - zápis z mimoř. jednání RK zveřejněn na klubovém webu
1.10.2007 - po oslovení několika členů klubu sestavena kárná komise a vyvoláno hlasování per rollam
3.10.2007 - ukončeno hlasování per rollam, jmenována kárná komise ve složení Iva Beranová, Tereza Kejvalová, Petr Foltýn
3.10.2007 - jmenované kárné komisi předán zápis z jednání RK, kárný návrh, vyjádření sl.Pečenkové

Tímto dnem zahájeno kárné řízení v souladu s kárným řádem klubu.
O dalším průběhu může podat přesné informace sama kárná komise.
Výsledek bude zveřejněn ve Zpravodaji jak ukládá kárný řád.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 11:37 am    Předmět: Re: odchov bez PP Citovat

cerna_andrea napsal:
Ivana Vlková napsala:
Co propagace jedinců bez PP, která proběhla internetem členem HW klubu? Ticho po pěšince, nebo se toto děje utajeně, z jakého důvodu?

Na inzerci štěňat bez PP jsem byla upozorněna Ivou Beranovou.
Následovaly tyto kroky:
2.9.2007 - zpráva o porušení chovatelských směrnic předána výboru klubu, chovatelskému kolegiu a revizní komisi
3.9.2007 - zaslána žádost o vyjádření slečně Ivě Pečenkové
8.9.2007 - vyjádření sl. Ivy Pečenkové předáno výboru
11.9.2007 - žádost k revizní komisi o doporučení řešení
14.9.2007 - doručen zápis z mimořádného jednání revizní komise a kárný návrh
17.9.2007 - výboru předán zápis (viz výše), výbor vyzván k návrhům za členy kárné komise, sestavením pověřena místopředsedkyně
19.9.2007 - zápis z mimoř. jednání RK zveřejněn na klubovém webu
1.10.2007 - po oslovení několika členů klubu sestavena kárná komise a vyvoláno hlasování per rollam
3.10.2007 - ukončeno hlasování per rollam, jmenována kárná komise ve složení Iva Beranová, Tereza Kejvalová, Petr Foltýn
3.10.2007 - jmenované kárné komisi předán zápis z jednání RK, kárný návrh, vyjádření sl.Pečenkové

Tímto dnem zahájeno kárné řízení v souladu s kárným řádem klubu.
O dalším průběhu může podat přesné informace sama kárná komise.
Výsledek bude zveřejněn ve Zpravodaji jak ukládá kárný řád.

Paní Černá trošičku pozdě, upozorněna na zápis z jednání RK jsem byla již paní Danou Heráňovou za což ji veliký dík, která mi poslala odkaz a bezprostředně odpověděla na tuto otázku. Tohoto zápisu jsme si nevšimla, jelikož na něj nebylo upozorněno v novinkách., ale tato otázka již byla dávno vyřešena Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
heranova_dana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

Jestli jsem na něj neupozornila v novinkách, tak se omlouvám, to je moje chyba. Kontrlovala jsem to v mailu a byla to aktualizace z 19. 9., bylo to několik souborů najednou a já tento poslední do aktualit zapomněla dopsat. Úmysl v tom prosím rozhodně nehledejte.
Dana Heráňová
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

no nevím proč jsem se o tomto postupu dočetla až zde ale budiž aspoň někde že paní Andreo Černá
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

pecenkova_iva napsal:
no nevím proč jsem se o tomto postupu dočetla až zde ale budiž aspoň někde že paní Andreo Černá

Vám nikdo osobně neoznámil, že s vámi je zahájeno kárné řízení?
Tak to je nářez, v tom našem klubu to je už lepší než detektivka. Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

oficiálně nebo oficiálně přes email jsme byla akorát požádána o dokumenty tot vše o tom že již proběhla revozní komise závěry z ní a o tom že již bylo zahájeno kárné řízení jsem se dozvěděla až dnes zde také mě to docela zaskočilo čekala jsem alespoň informační email, ale bohužel
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

pecenkova_iva napsal:
oficiálně nebo oficiálně přes email jsme byla akorát požádána o dokumenty tot vše o tom že již proběhla revozní komise závěry z ní a o tom že již bylo zahájeno kárné řízení jsem se dozvěděla až dnes zde také mě to docela zaskočilo čekala jsem alespoň informační email, ale bohužel

No tak k tomu není co dodat , každopádně se obávám, že opět došlo k pochybení - pokud jste byla předmětem jednání revizní komise - výsledek šetření vám měl být zaslán mailem či poštou. Nenašla jsem přesná pravidla, ale přijde mi to logické...
Měla by jste též v nejbližší době dostat doporučený dopis, že kárné řízení bylo zahájeno dne 3.10.

To, že paní Černá zahájení kárného řízení uvedla na veřejnost před tím, než jste byla řádně vyrozuměna vy jež se toto řízení týká, hrubě zneužila svého postavení předsedy klubu, který ví o veškerých jednáních.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

asi poprvé, ale musím s vámi naprosto souhlasit, i kdyby to nebylo přímo v pravidlech, je to přinejmenším slušnost, myslím, že jsem měla být alespoň emailem vyrozuměna, že byla ustanovena kárná komise a bylo zahájeno kárné řízení a že mi bude doručen dopis o tomto faktu a teprve poté to mělo být zveřejněno zde.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

pecenkova_iva napsal:
asi poprvé, ale musím s vámi naprosto souhlasit, i kdyby to nebylo přímo v pravidlech, je to přinejmenším slušnost, myslím, že jsem měla být alespoň emailem vyrozuměna, že byla ustanovena kárná komise a bylo zahájeno kárné řízení a že mi bude doručen dopis o tomto faktu a teprve poté to mělo být zveřejněno zde.

No obávám se, že tady někdo dělá z členů akorát tak řádné blbce a chce za to odměny. Confused
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

no vzhledem k tomu co jsme si tedka musela zažít mi to také tak příjde. nojo co nadělám třeba se aspoň dozvím jak ta kárná komise dopadne:-))) to mi bohatě stačí pro začátek- jen doufám že to budu vědět dříve než všichni ostatní
beranova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

S dovolením to uvedu vše na pravou míru - dle kárného řádu je jmenována kárná komise - to se stalo 3.10. komise se sejde a zvolí předsedu - sorry, ale během dvou dnů jsme se opravdu sejít nestačili, když jsme z opačných koutů republiky...
Předseda KK zašle poté doporučeným dopisem do vlastních rukou "podezřelému", že bylo zahájeno kárné řízení a v jaké věci a tento má 1 měsíc na vyjádření se k "obvinění". Z toho jasně vyplývá, že zatím bylo postupováno přesně podle kárného řádu - stačí si ho pozorně přečíst , a ubezpečuju každého, že budu trvat vždy na tom, aby tomu tak bylo i nadále. Ještě něco?
srbecka_kamila

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

pecenkova_iva napsal:

... řekla bych, že pojem "komunikace" je, bohužel, pro paní předsedkyni cizí Shocked a je to škoda Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

...toho jasně vyplývá, že zatím bylo postupováno přesně podle kárného řádu

Nikdo tady tuším neříká, že ne. Akorát paní předsedkyně nám zveřejnila něco co neměla a psala jsem, že se pouze domnívám, že RK měla oznámit výsledek šetření i osobě, které se to týká... toť vše.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

no radši nic
beranova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Omyl, revizní komise podala návrh na prošetření činu sl. P a návrh na ustanovení KK, to není nic s čím byl měla být sl. P seznamována - to je věcí KK, která je jmenována na každý případ jednotlivě, není to stálý orgán a tudíž musí být na nějaký podnět teprve jmenována a pak teprve může něco dělat.
jemelkova_hana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

beranova_iva napsal:
S dovolením to uvedu vše na pravou míru - dle kárného řádu je jmenována kárná komise - to se stalo 3.10. komise se sejde a zvolí předsedu - sorry, ale během dvou dnů jsme se opravdu sejít nestačili, když jsme z opačných koutů republiky...
Předseda KK zašle poté doporučeným dopisem do vlastních rukou "podezřelému", že bylo zahájeno kárné řízení a v jaké věci a tento má 1 měsíc na vyjádření se k "obvinění". Z toho jasně vyplývá, že zatím bylo postupováno přesně podle kárného řádu - stačí si ho pozorně přečíst , a ubezpečuju každého, že budu trvat vždy na tom, aby tomu tak bylo i nadále. Ještě něco?

Ivo, nikdo nepochybuje, že Kárná komise nepostupuje správně. Ono jen paní předsedkyně se dopustila (opět) chyby, když zveřejnila něco, co ještě nebylo oznámeno ... taky by se Ti asi nelíbilo, kdyby ses dozvěděla někde z veřejné diskuze, že je proti Tobě zahájeno kárné řízení. Je to zase o dodržování aspoň nějakého slušného jednání Crying or Very sad
cerna_andrea

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Dotaz k revizní komisi jsem zaslala já, proto bylo odpovězeno mně. Zápis z jednání je zveřejněn, je to doporučení a závěr může vynést až jmenovaná kárná komise. Jak už bylo napsáno - zveřejnění doporučení je v naprostém pořádku, zveřejnění infa o jmenování kárné komise taktéž.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beranova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím, že nemělo být zde oznámeno veřejně, že započalo nějaké kárné řízení, ale už ne s tím, že se závěry RK měla být seznámena sl. P. RK totiž žádný závěr neučinila - pouze podala návrh na zahájení KŘ a ustanovení KK, která se teď teprve musí sejít a předseda oznámí zahájení KŘ dotyčné, po jejím vyjádření se k tomuto komise zasedne na jednání, ke kterému musí být přizvána, aby se mohla hájit, pak teprve komise rozhodne, svoje rozhodnutí je oznámí písemně.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

beranova_iva napsal:
Omyl, revizní komise podala návrh na prošetření činu sl. P a návrh na ustanovení KK, to není nic s čím byl měla být sl. P seznamována - to je věcí KK, která je jmenována na každý případ jednotlivě, není to stálý orgán a tudíž musí být na nějaký podnět teprve jmenována a pak teprve může něco dělat.

Já mluvím o výsledku návrhu RK o který požádala paní Černá a návrh se týkal sl. Pečenkové, že si myslím, že by měly být o doporučení, která vznesla revizní komise informovány všechny 3 strany osobně - ale zřejmě to nikde není upraveno. Tento návrh a závěr RK unikl členům z výše uvedených důvodů, které už nebudeme rozebírat.

Jinak to, že se byla ustanovena Kárná komise na sl. Pečenkovu ji mělo být sděleno oficiální cestou a paní Černá si mohla odpustit to hodit do DF, přinejmenším mi to připadá jako slušnost.

Naposledy upravil vlkova_ivana dne pá říjen 05, 2007 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

ježíši marjá a komplikovanější to náhodu bejt ani nemuže co?
mám dotaz když už jsme u toho když na zasedání KK nepřijdu a pouze zašlu dokumety které mají už stejně asi všichni dokáže KK rozhodnout bez mé přítomnosti?
ale apsoň jsme se konečně dozvěděla jak to asi bude probíhat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: