Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Nové stanovy - možné odměny členů předsednictva, RK a
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

No čím dál víc mi to přijde, že chybně svolaná členská schůze byl opravdový úmysl, pěkně nám to nastínila paní Tuzarová, že DÍKY tomu se získal větší čas na připomínkování Evil or Very Mad
Tady už je jakákoliv diskuse absolutně zbytečná.

Paní Houšková mimochodem pokud vím nikdy jsme si nepotykaly, ani neprohodily spolu osobně jediné slovo, ale možná si špatně pamatuji Very Happy Vaše slova jak urputně nad tímto pracujete každou noc a oslovení, mi přijde velmi arogantní. Proč jste tak urputně nepracovala před tím?

No nic, tady už není co dodávat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beranova_iva

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

houskova_katerina napsal:
Dámy, mám pro Vás konstruktivní téma. S připomínkami ke stanovám jsem hotová (strávila jsem nad nimi pěkných pár nocí) a než je předložím výboru, zajímal by mně Váš názor např. na zveřejňování chovatelských informací, ať už ve zpravodaji nebo na webu (podle rozsahu). Výsledky svodů, bonitací, možná i kontrol vrhů - a samozřejmě tolik diskutované téma zveřejňování DKK. Co Vy na to?

Já osobně na toto nic - nehodlám tady dělat kašpárka pro potěšení paní Houškové. Tímto se se všemi loučím a opouštím toto DF - konečně mě to řádně osvítilo - to mi to ale trvalo Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: