Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
???Moderní demokracie NV??
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cela_alena

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 4:07 pm    Předmět: ???Moderní demokracie NV?? Citovat

Sad
Nevím co to znamená nebo jestli to nefunguje jenom mně. Pokud neznám svoje heslo , tak se nemohu vůbec nikam podívat v DISKUSNÍM FÓRU.
Tohle j ta zmíněná demokracie? Nebo čeho se kdo bojí? Normální člověk co se zajímá o hovawarty jak o výchovu, zdraví........... se nesmí ani nahlídnout a třeba se něco víc dozvědět o hovawartech?
Nebo tady něco vaříme pod pokličkou?
Ve zpravodaji bylo dokonce psáno, že přístup do diskusí se bude řešit a upravovat i pro případné zájemce (nečleny)o plemeno hovawart. Tak jestli je tohle to řešení tak klobouk dolů
Nebo pravá ruka neví co dělá levá?

Pokud je chyba jenom na mém počítači a ostatním to funguje i bez hesla, tak se omlouvám a prosím napiště mi, zda vám to ostatním funguje bez přihlášení a popřípadě jestli se nemýlím co si o tom myslíte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beranova_iva

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Odpověď ??? jsem nalezla na klubových stránkách
24. 10. 2007
Přístup do diskusního fóra byl upraven dle Pravidel diskusního fóra členů Hovawart klubu ČR.
Pavla Sobotková, jednatelka klubu.
Taky mi to nefunguje - tož nevím ...v pravidlech jsem nic nenalezla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

taky mě to dodela štve většinou jen nahlédnu zda něco přibylo a speciálně s ekvuli tomu přihlašovat? chápu témata která se týkají přímo klubu ale například témata zdravý vychova výcvik to je zbytečnost dávat pod heslo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

No odpovědi na otázky to stejně nepřinese, a když šéf rozhodne tak to tak je Very Happy Já bych to neřešila. Very Happy
kejvalova_tereza

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Velmi jsem zvažovala, zda se zde vyjádřit nebo zůstat ke zbytku výboru loajální...
Rozhodnutí o uzavření fora pro neregistrované není rozhodnutím výboru jako celku, nebylo o něm ani hlasováno. Za sebe mohu říct, že s ním nesouhlasím.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

kejvalova_tereza napsal:
Velmi jsem zvažovala, zda se zde vyjádřit nebo zůstat ke zbytku výboru loajální...
Rozhodnutí o uzavření fora pro neregistrované není rozhodnutím výboru jako celku, nebylo o něm ani hlasováno. Za sebe mohu říct, že s ním nesouhlasím.

Paní Kejvalová tak vám můžu říct, že jste stoupla u mne tak o 150%, že se nebojíte vyjádřit svůj názor. Exclamation
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Také s tím nesouhlasím,ale proč píšete takové nesmysly p.Vlková?Za dobu co máme NV jsem neslyšela nic o tom,že by byl někdo za vyjádření svého názoru nějak šikanován.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

truneckova_ivana napsal:
Také s tím nesouhlasím,ale proč píšete takové nesmysly p.Vlková?Za dobu co máme NV jsem neslyšela nic o tom,že by byl někdo za vyjádření svého názoru nějak šikanován.

Nemám za potřebí si vymýšlet nesmysly, to že vy o nich nevíte neznamená, že nejsou Wink
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

uveďte konkrétní případ a budu Vám věřit.
beranova_iva

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

truneckova_ivana napsal:

Opravdu? Tak až budu mít chvilku, dám si tu práci, projet pozpátku toto DF, kde byli ti co mají odlišný názor zesměšňováni, podezříváni ze všech možných i nemožných úmyslů apod. Mám to opravdu vytahovat a kopírovat, mě !!! to nevadí Very Happy
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

no nevím,každý má právo vyjádřit svůj názor,ale mě to připadá,že jediná komu se zde ubližuje je p.Vlková.Můžete to vytáhnout z DF ráda si počtu.
heranova_dana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

beranova_iva napsal:
truneckova_ivana napsal:

Opravdu? Tak až budu mít chvilku, dám si tu práci, projet pozpátku toto DF, kde byli ti co mají odlišný názor zesměšňováni, podezříváni ze všech možných i nemožných úmyslů apod. Mám to opravdu vytahovat a kopírovat, mě !!! to nevadí Very Happy

Promiňte, ale řekla bych, že ironie a snaha o zesměšnění "protivníka" se objevovaly u "obou stran" úplně stejně a nemá smysl se v tomto rýpat. Musím říci, že mně osobně by jejich opětovné "vytahování a kopírování" tedy vadilo a hodně, v tomhle fóru je už teď spousta zbytečných písmenek, která jen zbytečně zabírají místo, a mít je tady ještě dvojmo ... Rolling Eyes

Jinak paní Trunečková patrně neměla na mysli tohle vzájemné slovní pošťouchávání, ono je to sice nepříjemné (proč to kruciš pořád tolik lidí dělá?), ale fakticky to nikomu neublíží, jiná věc by byla, kdyby v důsledku toho bylo potom s někým jednáno v nějaké konkrétní záležitosti nějak nefér a byl krácen ve svých právech člena. I já věřím, že to se neděje a pokud ano, prosím, zveřejněte to.

Ač nejsem admin tohoto fóra, žádám a prosím - nekopírujte nic!
sobotkova_pavla

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 12:00 pm    Předmět: Pravidla DF Citovat

Včera proběhla úprava přihlašování do DF, zcela podle Pravidel, která si můžete přečíst po otevření odkazu v záhlaví. Protože jsem byla upozorněna jako jednatelka klubu na to, že DF je podle pravidel určena pro členy klubu, byla z mé strany sjednána náprava v přihlašování do DF, která vyvolala od některých členů negativní odezvu. Tato úprava přihlašování nebyla nikdy zamýšlena jako nedemokratický krok k možnosti všech si přečíst jakékoliv příspěvky v této diskusi.
Tuto úpravu dle Pravidel jsem uskutečnila bez souhlasu celého výboru, v domnění, že se jedná jen o určité pochybení při realizaci Pravidel DF.
Za tuto úpravu nesu osobní zodpovědnost a také vyvozuji určité důsledky.
Pavla Sobotková
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

Nechtěla jsem rozhodně rozdmýchávat žádné vášně,ale opravdu mi vadí,když se zde objevují názory,že kdo půjde proti NV bude nemilosrdně potrestán.
Co se týče zablokování přístupu nečlenům,jak už tady někdo napsal(myslím,že to byla p.Beranová),tak by asi mělo být přístupné to co se týče výchovy,zdraví HW.To co se zde probírá ohledně vedení klubu by mělo zůstat přístupné jen pro členy.
P.Beranová nekopírujte ty zprávy.Já si je najdu a přečtu.Díky
beranova_iva

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Jen pro upřesnění, byla to slečna Pečenková, ale to není důležité - taky se domnívám, že sekce výcviku, výchovy, zdraví apod. by klidně mohly zůstat přístupné všem - "admin" má právo přesunout příspěvky netýkající se tématu do uzavřené sekce pro členy.
No víte, paní Trunečková - není "trest" jako "trest". Předpokládejme, že dotyčný nebude předhozen smečce hladových hovawartů jako svačina, stačí když bude vykreslen jako zpátečník, antidemokratický živel a nepřizpůsobivý fanatik, který stále do něčeho rýpe - je to jako v bulváru -
stačí šikovně napsaný článek, vhodně použitá slova a vy jako nezasvěcený člověk, si budete o dotyčném myslet to nejhorší, pokud ho ovšem neznáte osobně a známe se všichni v klubu osobně? Pokud mám být konkrétní - myslím teď třeba Hanku Jemelkovou, pro ty, co ji znají je to absolutně nekonfliktí, obětavý a přímý člověk, vždy ochotný pomoci, který toho v minulosti pro klub hodně udělal, a jak tu byla vykreslena ...?
I toto je "trest" bohužel. Články hledat nebudu , to byl jen takový řečnický obrat, nemám na to čas ani chuť.
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím,že vzhledem k tomu,že jsme všichni dospěláci,tak si každý o každým obrázek udělá sám.Stačí když se na setkáních HW setkáte s lidmi ,o kterých je zde často řeč a posoudíte sama zda je pravda co se o nich píše.
omlouvám se za svůj přebrept Very Happy
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Paní Trunečková, proč překrujete má slova???
Proč by mi měl někdo ubližovat? Copak vám připadá, že já jsem člověk, který se bojí otevřeně mluvit? To si teda rozhodně nemyslím.

Napsala jsem ,že u mne paní Kejvalová stoupla svojí otevřeností a tím, že se nebojí vyjádřit svůj názor.

Na to jste mi odpověděla, že si vymýšlím nesmysl, že NV nikoho nešikanuje. Přičemž jsem nenapsala nic o šikaně. No nic přešla jsem to a napsala, že pokud nevíte o lidech, kteří se bojí vyjádřit svůj názor veřejně, tak to neznamená, že neexistují. Tak jste mne nařkla, že se ubližuje jen mne - tak to netuším jak jste k tomuto zrovna přišla a jakou to má souvislost s příspěvkem, nikdy jsem si nestěžovala a nikdy jsem neměla problém jít do otevřené diskuse.

Mluvím o tom, že jsou lidé, kteří veřejně nenapíší svůj odlišný postoj a názor, protože se bojí konfliktu s NV a lidmi okolo nich. Jména vám zveřejňovat nebudu, protože nehodlám tyto osoby proti jejich vůli tomuto konfliktu vystavit. Víc si myslím není co dodávat a můžete si myslet co chcete, rozhodně se zde nebudu uchylovat ke zveřejňování osobní korespondece jenom, abych vám dokázala, že tyto osoby existují. TO si myslím, že byla doména někoho jiného.
Pokud žijete v idealizované hovawart klubu, kde se již nyní nikdo nebojí vyjádřit svůj názor veřejně, tak tak žijte, to vám přeci nikdo neupírá. Jen jsou lidé, kteří vědí, že to tak není Wink
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

no p.Vlková přečtěte si DF a budete vědět proč jsem napsala,že si myslím,že Vám NV ubližuje.Píšete o tom převážně anebo spíš jen vy.Možná by Ti lidé co se bojí vyjádřit zde svůj názor by se měli přece jen ozvat.Tak trošku Vám totiž nevěřím.S některýma členama NV se znám-sice jen okrajově,ale nepřipadají mi,že by chtěli někoho za jeho názor šikanovat.Pokud to tak je a členové NV se nechovají,tak jak slibovali,tak napiště kdo a jak se přohřešil.Já si myslím,že Vám za to hlavu neutrhnou.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Paní Trunečková nevěřte, já vám to neberu. Wink
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

Přeji dobrý den všem,
od rána jsem nebyla na internetu a před chvílí jsem se vrátila domů.Jen mě trošku "nadzvedl" e-mail od Terky Kejvalové a ihned po jeho přečtení reaguji.
Vůbec nechápu co se děje, o změně v systému DF jsme jako Výbor nejednali.
Kdysi jsem upozorňovala na to, že DF je postaveno trošku jinak, než jsme se původně dohodli, ale systém se osvědčil a tak jsem to nechala být. Nechápu proč najednou ta změna. Omlouvám se, ale považuji za nutné to tady na tomto místě sdělit. Ani jsem nečetla předchozí příspěvky, tak se omlouvám, nepostřehla-li jsem něco podstatného. Můj manžel Petr Otruba se k mému názoru připojuje a velmi se podivuje kdo mohl o této věci rozhodnout bez zbytku výboru.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: