Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Televizní noviny

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 8:03 pm    Předmět: Televizní noviny Citovat

kdo jste viděl televizní noviny před chvílí na Nově potvrdte mi prosím- jednalo se udajně o retrivera- dle všeho to byl ale pěkný vrh Hovawartů- spojení černá matka plavý otec ve verhu černá plavá i znakatá štěnata. v televizi zarputile tvrdili že to jsou retriveři docela mě to pobavilo, ale také nadzvedlo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 5:22 am    Předmět: Citovat

Přeji pěkné ráno,
musím potvrdit, že jsme reportáž též zaregistrovali. Domnívám se, že se jednalo o fenu retr., ale pes byl plavý hovík. Ve vrhu byla patrná znakatá štěňata. Vzhledem k tomu, že Kostelec na Hané je od nás cca 6 km a manžel si myslí, že příjmení, které zmiňovali je shodné s kolegou od nich z práce, který v Kostelci bydlí,tak se pozeptá. Já si myslím, že ti lidé vůbec netuší jakou "směsku" vytvořili. Confused
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

no tak jestli to bylo ještě takhle zajímavé tak potěš koště. fenku šlo těžko posoudit takže těžko říct. pokud zjistíte něco blíž budu ráda za jakékoliv info které to upřesní
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

otrubova_alena napsal:
Přeji pěkné ráno,
musím potvrdit, že jsme reportáž též zaregistrovali. Domnívám se, že se jednalo o fenu retr., ale pes byl plavý hovík. Ve vrhu byla patrná znakatá štěňata. Vzhledem k tomu, že Kostelec na Hané je od nás cca 6 km a manžel si myslí, že příjmení, které zmiňovali je shodné s kolegou od nich z práce, který v Kostelci bydlí,tak se pozeptá. Já si myslím, že ti lidé vůbec netuší jakou "směsku" vytvořili. Confused

Kříženec jako kříženec, ale dobrá reklama pro bez PP Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
otrubova_alena

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 5:29 am    Předmět: Citovat

Sohlasím s Ivanou Vlkovou. Ti lidé si udělali pěknou reklamu na prodej štěňátek bez PP. Stejně by mě velmi zjímalo, zda alespoň tuší, že jde o křížence. Manžel zjistil, že příjmení jeho kolegy z práce je jen shoda jmen.
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

no to by mě taky zajímalo nicmeně zajímavý kříženci bo jestli fena byla opravdu flat a táta hovík muže to bejt docela zajímavé- kor jeslti to budou prodávat ajko retrivera myslím že se spousta lidí enstačí dicvit
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: