Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Přihlášky k zápisu štěnat na PK ČKS

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peclova_jana

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:10 am    Předmět: Přihlášky k zápisu štěnat na PK ČKS Citovat

CHci upozornit na neplnění poviností HPCH A. Otrubové vůči chovatelům.
Telefonickým dotazem na Plemenné knize jsem zjistila , že dosud neodeslala přihlášky k zápisu štěnat těchto chov. stanic :
nazev datum narození přibližná kontrola
Gold Premio 31.8.07 28.10.
Z kraje pest.kamení 21.9.07 15.11.
Bohemia calvados 1.10.07 20.11.
ˇSlovický vrch 14.10.07 29.11.
Barte Prim 16.10.07 3.12.
Lumakuto 27.10.07 15.12.
Lavenika 29.10.07 18.12.
Cladruna 7.11.07 27.12.
z Kraje kalicha 11.11.07 3.1.08
Zda-li byli poslány přihlášky před 31.8. jsem již nezjištovala.
Přihláška k zápisu má být odeslána na PK nejpozději do 3 měsíců věku šteněte!!!
Na můj email,z minuleho týdne,kdy jsem chtěla na HPCH vědět datum odeslání mé přihlášky,do dnes nereagovala!Nepřijmu už ani žádnou výmluvu, že má moc práce.Pokud na svoji práci nestačí a jak je vidět, tak zaslat doklady o vrzích na PK je asi hrozně náročné a to by mělo být prvořadým úkolem nadřazeným ostatním věcem,tak ať ji nedělá.
Jak má chovatel vysvětlovat novým majitelům štenat, že ve veku 5-6měsíců pro ně nemá PPůvodu?
V dřívějších letech se mě toto nikdy nestalo.

,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecenkova_iva

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

tak to jsme zvědavá na obhajobu aduvody paní Otrubové. jako majiteli štěněte by se mi nelíbilo kdybych ještě ve 3-4 měsících věku štěněte neměla v ruce PP
fistungova_martina

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

Chci upozornit, že ne vždy je vina jen na HPCH, i když ve výše zmíněných případech to tak vypadá.
Naše štěňata, která se narodila v srpnu, PP dostala v pořádku. Žádala jsem i o exportní PP a ejhle, do dnešního dne nebyla PK schopna jej vystavit a zaslat. A to nejsou štěňatům 3 nebo 4 měsíce ... správně, kdo umí počítat, tak zjistí, že za pár dnů jim bude měsíců pět.
No ono to zřejmě dá spoustu práce a papírování na exportní PP přidat jedno razítko !!! Já kdybych tímhle tempem dělala v práci, tak si nevydělám ani na slanou vodu !!!
To jsem chtěla napsat jen jako upozornění, že ne vždy za pozdě vystavené PP může HPCH.
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

O exportni prukaz jsem osobne zadala take, budu to muset trochu postouchnout.Nikdy neni od veci se zajimat a osobne tam bud zajet nebo alespon zavolat. Wink
Z Rakouska jsem si vezla pp se stenetem ve veku 2 mesicu, ale u nas to bohuzel trva klidne 6 mesicu.
Pani Otrubova se vam k tomu urcite vyjadri.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jemelkova_hana

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

jaluvkova_vladimira napsal:
O exportni prukaz jsem osobne zadala take, budu to muset trochu postouchnout.Nikdy neni od veci se zajimat a osobne tam bud zajet nebo alespon zavolat. Wink
Z Rakouska jsem si vezla pp se stenetem ve veku 2 mesicu, ale u nas to bohuzel trva klidne 6 mesicu.
Pani Otrubova se vam k tomu urcite vyjadri.

Já jsem dostala PP z Rakouska až měla fena skoro 5 měsíců a jelikož to navíc nebyl exportní, tak jsem ještě musela zažádat o exportní doložku (nechtěla jsem posílat zpátky PP, když mi došel až za tak dlouho). Vše nakonec trvalo skoro 9 měsíců ...
Takže ani v zahraničí to není všechno tak skvělý a naopak u nás v Česku všechno tak špatný Very Happy
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Nevim, mozna se mylim, ale exportni dolozku vam mel zaridit chovatel od ktereho mate stene.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
truneckova_ivana

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

o exportní průkaz jsem žádala také a měla jsem ho zpátky za 3 týdny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: