Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
NOVÉ BONITACE

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cela_alena

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:32 pm    Předmět: NOVÉ BONITACE Citovat

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat VK zda se něco dělá ohledně dříve avízovaných bonitací.

Chtěla bych se zeptat zda dříve předložené nové bonitace od členů nyní od členů výboru klubu p. Brázdové,p. Jemelkové, p. Douchové budou ve stejném znění předloženy na další schůzi?
Pokud ano, kde je možné je najít?

Nebo zda VK určil někoho k vypracování nových bonitací?

Pokud ano, koho? A kdy budou předloženy k diskuzi?

A nebo letos nebudou od VK předloženy žádné návrhy nových bonitací?

Děkuji za odpověď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
cela_alena

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
nevím co si mám myslet. Napsala jsem dotaz, viděla jsem zde minimálně jednoho člena výboru. Nikdo neodpovídá.
Tak se znovu chci zeptat co mám pro to udělat, abych dostala odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
douchova_veronika

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
řády budou uvedeny v plném znění v právě dokončovaném zpravodaji tak, aby si je mohli přečíst všichni členové a zapojit se i do diskuze. Projednávání řádů je zařazeno na program přístí členské schůze (podzim 2008).
Jinak bych chtěla i za ostatní členy výboru poprosit, zda by bylo možné příště dotazy směřovat přímo těm, kterých se to týká (nejlépe mailem) - nemáme moc času procházet DF pravidelně. V tomto případě, kdy je diskuse nad řády na místě právě zde, alespoň o zavedeném tématu upozornit. Děkuji.
cela_alena

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

Opět zdravím,
paní Douchové děkuji za odpověď.

Nechci být protivná, omlouvám se, ale čekala jsem odpověď na konkrétní dotazy. Popřípadě zveřejněné znění nových řádů, které jak jsem pochopila jsou na světě a už v tisku.

Nejdříve byl internet všemocný ( z minulé schůze, kde se řády měly schvalovat ) a po druhý , když se "něco děje" , "něco je na světě", tak internet k tomu není.
Čekala bych otevřenější chování ze strany výboru, které mně momentálně chybí.

Nepochopila jsem komu mám tedy dotaz přímo směřovat, protože nevím , kdo Nové bonitace má na starosti.
To je myšleno poslat osobní email konkrétní osobě? To se mi trochu příčí.
Od čeho by pak tady bylo to fórum?

A taky předpokládám, že se VK zajímá a občas se sem podívá. Nebo je tady snad někdo , kdo se tady o to fórum stará.
A nebo by snad šlo nastavit, aby VK dostal signál Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: