Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Využití plemeníků II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

douchova_veronika napsal:
Kopíruju aktualitu vloženou 22.3.2008

"Nově se připravuje ročenka klubu (přehled plemeníků, odchovů, importovaných jedinců, výsledků DKK, bonitací, svodů, využití plemeníků, výsledky mistrovství atd.) - vydání bychom rádi stihli toto jaro. V plánu je i prostor pro chovatelskou reklamu, podrobnější informace budou k dispozici začátkem května. "

Paní Douchová, a mohla by jste odpovědět i v tématu MR Hovawartů ? nebo alespoň upozornit výcvikovou referentku ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cela_alena

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:12 am    Předmět: Citovat

brazdova_anna napsal:
Důležité je, aby výbor zajistil akce, které má. A nedošlo k "administrativní chybě" a na výstavy, MR hw nebo bonitace se nám nedostavili rozhodčí.

Ahojky, tady jsem jak si nepochopila co to má společného s plemeníky Very Happy
nebo jak si to mám přeložit?

A jak se říká "chytrému napověz, hloupého trkni" .

Tak mě prosím trkni. Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Álo, jestli tomu nerozumíš, tak to neřeš. Bylo to určeno pro pobavení těch, kteří vědí, o co jde.
cely_erik

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

brazdova_anna napsal:
Álo, jestli tomu nerozumíš, tak to neřeš. Bylo to určeno pro pobavení těch, kteří vědí, o co jde.

Doufám, že jste se tedy pobavili.... i když se tvoje připomínka nijak nevztahuje k danému tématu fóra a je spíše pubertálního rázu.
Mne zase pobavilo:
- že neumíš komunikovat k tématu
- že shazuješ lidi zástupnými problémy místo používání argumentů
- jak jste se s paní předsedkyní k Aleně lísali před volbama
- že ses taky dopustila, dopouštíš a dopustíš mnoha chyb
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

Pobavili Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

cela_alena napsal:
brazdova_anna napsal:
Důležité je, aby výbor zajistil akce, které má. A nedošlo k "administrativní chybě" a na výstavy, MR hw nebo bonitace se nám nedostavili rozhodčí.

Ahojky, tady jsem jak si nepochopila co to má společného s plemeníky Very Happy
nebo jak si to mám přeložit?

A jak se říká "chytrému napověz, hloupého trkni" .

Tak mě prosím trkni. Very Happy Very Happy

Tak tedy trkám ..... Laughing

S plemeníky to nemá společného nic jen to byl pokus o komunikaci s členem výboru, když už se tu paní Douchová vyjádřila, chtěla jsem ji jen upozornit že i v jiných diskuzních tématech jsou nezodpovězené dotazy....

Evidentně to ale nikoho nezajímá a odpovídat budou pouze na dotazy které se jim líbí a který vyznějí jen v jejich prospěch ...
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Jééé pardon .... nějak mi uletělo že se nejdnalo o můj příspěvek ... hold asi dnešní průlety Prahou mi daly své ... půjdu si raději lehnout ... Very Happy
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Můžete mi prosím někdo polopaticky vysvětlit o co tu jde a co za odpověď a od koho se domáháte, myslím, že to ušetří spousty stran DF. WinkJ
Jednatelka na rovinu řekne, že pokud chcete znát odpověď na dotaz, je lepší oslovit konkrétního člověka z výboru, který odpověď poskytne. Předpokládám, že všichni kdo mají nějaký dotaz tak učinili a odpovědi se jim nedostalo, když se snaží domoci ji v tomto diskusním fóru.
Nebo se mýlím ?Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Me se odpovedi dostalo, takze se pravdepodobne mylite. Wink
cela_alena

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak diskusní fórum je tady založeno výborem klubu. Když se založí diskusní fórum, předpokládám, že se o ně někdo stará. Například by se měli určit 3 lidi z výboru, kteří se budou o tohle foĹ•um starat, tedy znamená to , že pokud dám jakýkoliv dotaz, tak by se mělo komunikovat.

Já jsem na rovinu napsala, že žádný soukromý emaily psát nebudu!!Od toho je zde veřejné fórum nebo se mýlím?
Nechápu, proč bych měla oslovovat přímo, když se jedná o chov, tak ať odpoví někdo z výboru, kdo se o tohle zajímá a nebo ví co se v téhle"problematice" děje .
Pokud se nikdo o tohle fórum nechce starat, tak ať raději není a předejde se zbytečným "problémům" .
Nedovedu si představit, že si založím na svých stránkách fórum a lidi se mě budou ptát na moji fenku a já nebudu reagovat, protože budu čekat až mě osloví jménem. A nebo napíši za měsíc mně to vyjde v časopise, tak si to přečtite tam.
Potom nemusím mít fórum, ale stačí mít na stránkách NOVINKY, AKTUALITY........
cela_alena

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

A jenom ještě dovětek, příčí se mi psát např. Hance J.v tom smyslu Hanko musíš odpovědět. A myslím si, že ona právě nemusí , že klíďo píďo může odpovědět někdo , kdo o daném tématu ví taky. Proto je to diskusní fórum. Potom by asi Hanka nedělala nic jinýho než seděla u počítače.
jaluvkova_vladimira

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze kdyz se nekdo bude ptat na vasi fenku tak stoprocentne odpovite.
Ale jinak opravdu nevim o co tady jde, odpovedi se vam dostalo nebo asi spatne vidim. Za zminku by jeste stalo, ze se tazi stale stejni lide. Rolling Eyes A na "jakykoli" dotaz se nekdy velmi spatne reaguje. Confused
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Já si dovoluji konstatovat že na můj dotaz odpovězeno nebylo a při tom není nic snažšího než aby výcvikový referent skouknul kategorii výchova a výcvik, HPCH zase chovatelství a pod....

Na jednu stranu se tady říká že naši členové výboru nemají čas pročítat diskuzní forum, ale není náhodou efektivnější odpovědět veřejně a pro všechny najednou než každému členovi odpovídat sólo na e-mail?

Navíc je jistě možné aby chodil tomu či onomu členovi výboru upozornění e-mailem na nové příspěvky.

Proč bychom se nemohly ptát veřejně a taktéž veřejně dostávat odpovědi, snad se výbor nebojí ....
cela_alena

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

Neptám se na ročenku!

Ale na běžné a doufám dostupné informace., které by podle mě měli být každému dostupné.

Takže bych se ráda zeptala znovu zda budou u každého
plemeníka a chovné fenky tyhle informace.
[

1. Údaje o krytí?
2. Údaje o potomcích- v jakých chovatelských stanicích se narodili?
3. Zda bude u každého rodokmen?
4. Zda bude možné , aby tam byly všechny info o majiteli např. email, webový stránky, telefon?
5. Zda bude databáze DKK, DLK?
6. Popřípadě nějaké důležité info např. o potomcích?
7. Jména sourozenců?

Takhle to mají U BO - Databáze o DKK, DKL
http://www.bergerbelge.cz/24_databaze.php?lg=cs

Mají tam název
ch stanice - jméno psa - výsledek DKK - otec -matka

A také si myslím, že lze , aby členům výboru chodili upozornění na nové příspěvky.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Álo, já už tedy nevím, ale co chceš. Ročenka ti nevyhovuje, když tady paní Douchová napíše, že chovatelské informace, budou zveřejněny i na internetu tak ti to taky nestačí + výbor informuje je napsáno:
5. 5. 2008
VK schválil nákup databázového systému, Dana Heráňová nyní řeší technické záležitosti. V součinnosti s HPCH se rozmýšlí náplň a struktura systému. Rozhodli jsme se nenajímat na naplnění systému žádnou firmu (bylo by to finančně neúnosné), je tedy třeba počítat s tím, že zpřístupnění údajů zabere i několik měsíců. VK má zájem, aby členové a především chovatelé měli přístup ke všem potřebným údajům, zatím nám ale chybí kouzelný dědeček, který by mávnul proutkem a vše by bylo hotovo.

Co si představíš pod pojmem chovatelské informace a databáze.
Jednotliví psi, jejich výsledky apod... Vše propojené, aby to nám všem dalo co nejvíce informací. Chňápeš?
cela_alena

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

Ivano, asi čteš mezi řádky, nepsala jsem , že mně ročenka nevyhovuje, ale že se na ni neptám. Určitě si ji ráda zakoupím.

Dále nikoho neuháním, aby byly informace co nejdříve, takže kouzelný dědeček není potřeba Very Happy
A jako poslední jsem myslela, že je tady diskusní fórum a že je možné debatovat. Někdo má představu jasnou někdo ne a za další nejsem čmuchací pes a neprolízám stránky klubu, takže výbor klubu informuje jsem si nevšimla.
Ale vidím, že jakákoliv otázka pro někoho jasná , tak je obtěžující.

A nebo se dozvím, že jsem neschopná a neumím zajistit rozhodčí, což jsem od |Aničky nečekala, a vůbec takovouhle odpověď pro mě mimo mísu a protože taky čtu mezi řádky, tak to bylo už buď ticho a neptej se.
A slovo kouzelný dědeček pro mě překlad - dejte pokoj Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak chňápu Very Happy

A k mým otázklám tedy stačí .
1. Ano
2. Ne
3.
4.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Laughing Laughing
A už dám pokoj! Laughing
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

To je fakt zbytečný, chceš konrétní otázky na jednotlivé tvé odpovědi, zeptej se na ně HPCH přímo. Pokud tak prahneš aby je znali všichni a nejen ty, tak je sem pak zkopíruj a je to Wink
Nebo proč si nepočkáš jak to bude vypadat, když už víš, že se na tom pracuje a pak můžeš přeci připomínkovat a kritizovat.

Výbor informuje, kdyby si sledovala stránky, víš, že bylo upozorněno, že byla založen nový odkaz, kde budeme nalézat pravidelné informace o činnosti výbor, což velmi vítám. Takže žádný čmuchací pes být opravdu nemusíš
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Álo,
můj příspěvek nehodtnotí vůbec tvé schopnosti. Jen jsem si myslela, že si uvědomíš, jak snadno se udělá chyba při zajišťování akcí a přestaneš tady pořád "prudit a pranýřovat".
cela_alena

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Cítím, že jakákoliv komunikace členi - výbor je zbytečná.

Nemusíš je Ivano obhajovat. Myslím, že to nepotřebují a umí číst a psát.

Když se podívám např. na výcvik, kde je založeno téma MR hovawartů a nikdo z organizátorů prostě nepromluví, nediskutuje prostě to beru jako pohrdání členy. A ještě navíc se člověk dozví , že pokud není zběhlý v určitých věcech, tak se vlastně ptát nemá a má mlčet.
Tak to cítím, tohle uvádím jako příklad.

Výbor zahájil bobříka mlčení kromě paní jednatelky "mluvčí" Píše jasně stručně. Tak jak to umí. A musí to stačit.
cela_alena

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Je smutné, že mé otázky znamenají pruzení.

A Ani tebe a jak jsi psala tvé pobavení něco vypovídá a teď jsem už ráda, že vím......
A tady nikdo nepsal o chybách a nebo něco vytýkal, že se dělá něco špatně o to víc tvůj přípis beru jako podpásovku. A ještě se tím bavit aspoĹ„ to ukázalo tvoji přejícnost.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> chovatelství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: