Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
pořádané zkoušky HWK

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cela_alena

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 3:52 pm    Předmět: pořádané zkoušky HWK Citovat

Dobrý den,
dále bych se chtěla zeptat, proč zkoušky , které pořádá klub nejsou uvedeny na stránkách klubu? Nebo je to tajné?
A nebo jsem to přehlídla potom se omlouvám.

Mohu se zeptat na bližší informace, kde se zkoušky budou pořádat v kolik........

Zkopírováno z plánu zkoušek ČKS

IPO-SchH Třinec 926 HOVAWART KLUB ČR
23.8.2008 Vladimír KOŠĹ¤ÁL 602 930 487
Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

Děkuji za odpověď.

Naposledy upravil cela_alena dne po červenec 21, 2008 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Hmmm ... mě by zase zajímalo proč tam je kontakt Anna Brázdová ... nebo je to naše nová výcviková referentka ?? Něco mi uniklo ???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
na základě předběžného zájmu členů klubu jsem požádala po dohodě s výcvikářkou klubu o možnost zorganizovat v rámci LVT zkoušky z výkonu. Žádost o zkoušky jsem poslala "na poslední chvíli", delegace dorazila v období mé nepřítomnosti.
Samozřejmě vše bude zveřejněno.
Pro Mílu: Jako člen klubu mohu dělat vedoucího zkoušek, proto je uveden kontakt na mne(je to zcela standardní).
cela_alena

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím na ČKS to visí delší dobu,
pokud by jste to chtěli na stránky dát, tak to tam už je - je to teď jenom výmluva, tak to cítím. A pěkně napsané.
A v rámci jakého tábora? Propozice taky teprve vyjdou? Very Happy
A dle jakého zájmu členů z LVT ? O kterém většina členů klubu neví?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

LVT pořádám já. Nejde o akci klubu.
Vzhledem k tomu, že všichni zájemci o zkoušky jsou členy klubu a vedoucí akce musí být členem pořádající organizace, přijde mi samozřejmé pořádat zkoušky pod hlavičkou klubu. Každý člen se může chopit iniciativy a zajistit zkoušky pro členy klubu.
cela_alena

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

Very Happy musím se tomu pousmát Very Happy
Smile Nejde o akci klubu nebo jde o akci klubu Very Happy vlastně nejde o akci klubu Very Happy ......

Jaký figurant a kdy to začne ...... ? Nebo to se ještě stále neví?Přihláška? Nebo si mohu tedy přijet na místo jen tak? Když to pořádá HWK a jsem členem? Wink

A ještě další dotaz a zkoušky budou v Třinci nebo ve Slavětíně?

Zkopírováno z webu.

16. - 24.8. - Výcvikový tábor - Slavětín - (Howavard klub Třinec)
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:33 am    Předmět: Citovat

brazdova_anna napsal:
Pro Mílu: Jako člen klubu mohu dělat vedoucího zkoušek, proto je uveden kontakt na mne(je to zcela standardní).

Mě jen udivuje že o naší výcvikové referentce není slyšet, na dotazy zde ve foru neodpovícá a zkoušky HwK pořádá někdo jiný.....

Skoro mi přijde jako pouhá nastrčená figurka ...
brazdova_anna

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

IPO-SchH Třinec 926 HOVAWART KLUB ČR
23.8.2008 Vladimír KOŠĹ¤ÁL 602 930 487
Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

Aleno, co ti je nejasné? Zkoušky dle řádu IPO-SchH budou v Třinci, 23.8.2008, pořádající organizací je HOVAWART KLUB ČR, vedoucím akce jsem já. Nevím, jak jsi přišla na Slavětín. Cca 20krát jsem nastupovala na zkoušku dle různých zkušebních řádů a vždy jsem se hlásila vedoucímu zkoušek. Figurant na zkouškách bude mít předepsanou výk. třídu, ale kdo to bude záleží na účastnících LVT.
Tábor není organizován HWK.
Pro Mílu: Účastník zkoušek nemůže dělat vedocího akce.
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 5:40 am    Předmět: Citovat

Dámy připadáte mi jak slepičky na dvorečku, které se hašteří o zrní ze sousedovic pytle, ačkoliv dostávají to stejné.
Omlouvám se Aničce, která se snažila udržet "dekórum" za jízlivou poznámku.
cela_alena

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 6:59 am    Předmět: Citovat

1)Mně jde o princip, že když něco pořádá klub, tak by to taky měl dát vědět. HWK již delší dobu věděl, že bude pořádat zkoušky. Na ČKS to visí taky delší dobu a až po mém upozornění se to dalo na stránky.

2) Znovu se ptám vedoucího akce, kdy zkoušky začínají (v kolik hodin) a jaký bude výběr figurantů?Do kdy se mohu přihlásit?

3) Jsem určitě ráda, když klub pořádá zkoušky. Je to jen dobře. Čím víc tím líp.
Takže bych ráda využila příležitosti a tak bych se chtěla zeptat jaký jsou podmínky? S kým se domlouvat?
Když to budu pořádat např. ve spolupráci s mým kynologickým klubem.
Náklady zaplatí klub předpokládám a výnosy půjdou do naší ZKO?
Jaký minimální počet hovawartů by měl být.
Mohou se zkoušky zúčastnit i jiná plemena?
tuzarova_miloslava

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Nemyslím si že by bylo šťastné a tak geniální řešení jak je tady předkládáno, aby Hovawart Klub pořádal zkoušky tak aby o něm většina členů nevěděla.

Pokud chce Hovawart Klub pořádat zkoušky, super, je to skvělý nápad, ale měl by to dělat pro všechny členy, termíny propozice a pod zveřejnit ve zpravodaji a ne si někde, téměř potajmu uspořádat zkoušky pro 5 vybraných (obrazně) členů.

Buď je tu Hovawart Klub pro všechny jeho členy a nebo tu jsou členové jež Hovawart klub zneužívají pro své soukromé aktivity....
cela_alena

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

Někdo tomu říká haštěření Very Happy

Ale měly by být podmínky stejný pro všechny. A vše přehledné .
Pokud tedy člen chce pořádat zkoušky za HWK , tak by měl dodržovat nějaký postup a ne si to někde ňuchnat jen pro "vyvolené". A můžete se na mě zlobit jak chcete . Tak to prostě je.

Byla bych ráda, aby podmínky byly zřetelené a jasné . Nevěděla jsem vůbec o téhle možnosti.

A pokud tahle možnost je předpokládám, že nějaký podmínky jsou.

A za další ne všichni jsou, tak zkušení, aby věděli jak ohledně zkoušek, tak závodů všechno nebo-li jak to chodí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> výchova a výcvik Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: