Obsah fóra diskuse.hovawart.cz

Vítejte v diskusním fóru Hovawart klubu ČR. Toto fórum je určeno pro všechny členy Hovawart klubu ČR. Zeptejte se majitelů a chovatelů hovawartů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil Výbor Hwk ČR, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů klubu.

Přihlásit se můžete svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno poštou. Budete mít možnost číst a přispívat do diskuse členů Hovawart klubu ČR. Před vstupem do fóra si prosím přečtete Pravidla.

diskuse.hovawart.cz
diskusní fórum Hovawart klubu ČR

Admin diskusního fóra: Martin Vokurka, forum@hovawart.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  
ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Potvrzení členství

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 8:51 pm    Předmět: Potvrzení členství Citovat

Vážený výbore HW klubu, již od 21.3. se marně domáhám potvrzení členství v HWk, dle nejnovějšího sdělení předsedkyně klubu paní Černé mělo to potvrzení být řešeno ihned po velikonocích. Bohužel se ani nyní tak nestalo a potvrzení členství ani během tohoto týdne nedorazilo i přes mé upozornění, že jej velmi nutně potřebuji.Vzhledem k tomu, že jej potřebuji v neděli, jste mi udělali dobrou čáru přes rozpočet vaší nečinností!
Proto se vás táži jak dlouhou dobu potřebuje současný výbor klubu, na to ,aby mi zaslal jeden orazítkovaný papír???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
cerna_andrea

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 12:13 am    Předmět: Re: Potvrzení členství Citovat

Vážená paní Vlková, je mi líto Vašeho rozhořčení a také toho, že jste se na to nezeptala přímo mne, stejným způsobem, jako když jste o potvrzení žádala - napsala jste mi e-mail a já Vám na něj obratem odpověděla, že jednatelka klubu je na služební cestě a že tuto věc za ni vyřídím k Vaší spokojenosti.

Potvrzení jsem Vám zaslala včera, e-mailem Vám doručím jeho kopii i kopii ustrizku od doporučeného dopisu. V pondělí si na poště v místě Vašeho bydliště ověřím, zda dopis v pořádku dorazil.
Nemohu Vám říci do jaké lhůty jsem povinna Vaší žádosti vyhovět. Organizační řád na takové situace nepamatuje.
Dobrou noc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cerna_andrea

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 12:17 am    Předmět: Re: Potvrzení členství Citovat

opravuji: predevčírem, teď už je sobota. Dobrou noc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 6:32 am    Předmět: Re: Potvrzení členství Citovat

Vážená paní Černá,

děkuji vám za zaslání nascenovaného potvrzení členství i kopie ústřižku, bohužel toto potvrzení bylo odesláno až ve čtvrtek a tudíž dopis nestihnul dorazit Crying or Very sad
Z vašeho mailu, přislíbení vyřízení mé žádosti, jste slíbila ozvat se po velikonocích, což jste neučinila. Je vidno, že řešit toto v DF ( na veřejnosti), dobereme se rychlejšího výsledku.

Děkuji ještě jednou za zaslání oscanovaného dokumentu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vlkova_ivana

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:34 pm    Předmět: Hurááááááááá Citovat

Dnes došlo potvrzení, pozdě, ale přece!!! HUráááááá konešně se doškali - jdu bouchnout šáňo Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra diskuse.hovawart.cz -> Hw klub Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: